Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Segítség 15, és fél hónapos...

Segítség 15, és fél hónapos kisfiam mindenért sír. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Állandóan,mindenért sír,ha nem ér el pl. egy játékot,ha eléri,és már nem kell,és földhöz vágja,ha azt szeretné,hogy vegyem fel(legtöbbször ezért),ha felvettem,akkor azért sír,hogy tegyem le,ha épp nem sikerül neki valami,ha a fürdőszobában vagyok,tol el teljes testtel a kádtól,a mosdótól,nagyon nehezen lehet tőle bármit is csinálni,mert sírva lóg a nadrágomon,hogy most azonnal hagyjam abba...

Éjszaka többször felkel ordítva,és ameddig nem a fejem tetején van összekucorodva,és két kézzel markolja a hajamat,addig nem alszik vissza...

Teljesen megváltozott,egy kiegyensúlyozott,mosolygós jókedvű baba volt eddig,de egy hete,mint akit kicseréltek,

és az én türelmem is véges,kezdek kibukni,nagyon megterhelő ez egész nap...

Mitől lehet,és egyáltalán mi ez,és hová fordulhatok,és ez meddig tart?

Ami esetleges változás történt,hogy eddig külön aludtunk Apától,de most ő is velünk alszik.Nagyon féltékeny,Apa a jelenlétében hozzám sem érhet,furakszik közénk.

Ez egy hét alatt alakult ki,az utóbbi két napban,szinte megállás nélkül műsorozik. Nem fáj semmije,nem jön a foga,kaki-pisi rendben...


2011. márc. 7. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Nem mostanság kapta az MMR-t? Hátha annak valami utózöngéje, lehet hogy fájhat ám valamije!

Védőnőt kérdezd meg és majd írd meg!

2011. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Pont a minap írtam ki egy hasonló kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Kb. eddig tartott a nyafogása, azóta megint a régi.

Én az oltásra, és rossz közérzetre fogtam, mert utána be is lázasodott két napot.

Reméljük nálatok is hamar elmúlik!! Kitartást kívánok!

2011. márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm,nálunk is pontosan ez a helyzet,

ami kizárólag nekem szól,tegnap este azon nevettünk,hogy én bevásárlásnál nem mehetek a kosár közelébe,mert rögtön ordít :-)

Apának meg semmi...


Lehet,hogy ilyenkor van egy fejlődési ugrás,amit idegrendszerileg is be kell érni,és csak így tudják feldolgozni:-)


Mindenesetre megnyugtató,hogy nem csak az én gyerekemnél van ilyen,remélem hamar túl leszünk rajta,ma éjjel már jobb volt!


A 15hós oltást 22.-én kaptuk,kb. egybeesik a 10-12nappal,amíg a mellékhatások még kijöhetnek.:-(

2011. márc. 8. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!