Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nyári pénzemből vennék egy...

Nyári pénzemből vennék egy kawasaki zzr250est és azzal járnék suliba! Szerintetek bántalmaznák pl irigységből?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha tisztelnek suliba mint hugyozó kutya a villanypásztort akk nem de ha egy p'O'cs vagy akkor lehet hogy "véletlen" felborítják
2011. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
be is törném a koponyáját
2011. aug. 26. 12:00
 3/4 anonim válasza:
el fogják lopni vagy megkarcolni szerintem, én a lábbuszt ajanlom suliba, mert ha csak felvágni veszed, akkor ok is csak felvágni fogják
2011. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ hol laksz, hol van az iskola. Ha valami normális környéken, akkor nem lesz gond. Régen amikor még gimnáziumba jártam, én is sokszor mentem robogóval, meg még rajtam kívül legalább 10-15-en, aztán a robogókon kívül volt pár rs125 meg supermoto-k. Szóval elég sokan jártak motorral, de én soha nem halottam, hogy valakinek is gondja lett volna. Én pl. csak a kormányzárat használtam, aztán nem lopták el, és nem is nyúltak hozzá soha. Szóval szerintem ha valami színvonalas környezetben van az iskola akkor biztosan nem lesz gond.
2011. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!