Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A volt férjem barátnője...

A volt férjem barátnője rakott fel képet a kislányunkról (a fúnkról nem, mert nincs neki/k kép) szerintetek szóljak érte, vagy csak irigységből tette?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 10:25
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Már beszéltem az apukával,szól neki,csak kérdés hogy mikor,mert most mondták,hogy fenn van azon az oldalon a chat-be,de a képek nem tűntek el...most a barátnőm ír neki,hogy szedje le mielőtt balhét lesz!Amúgy egy másik barátnőm,azt is mondta,hogy egyik rokona ilyen miatt pereskedett.
2011. márc. 16. 13:53
 22/24 anonim ***** válasza:
Ne is hagyd magad!! Hihetetlen pofátlan az a nő!! Inkább süllyedne a föld alá, azok után, amit csinált. És még le is tilt téged, nehogy meglásd, hogy tett ki képet. Nem semmi!
2011. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nagy nehezen elértem,hogy lekerüljenek a képek...persze a nőnek nem tetszett,szánalmasnak,nevetségesnek titulált engem...
2011. márc. 17. 21:07
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, lényeg, hogy levette a képet.

Nekem volt fent olyan kép a gyerekemről, amin a nagyapjával van, de nagyapa szólt, hogy ő nem szeretné, ha a képe kint lenne, cseréljem már le.

Kicseréltem, sértődés nélkül.

Joga volt hozzá.

A gyerekednek a jogait meg Te képviseled, meg az apja. NEked is jogod van ezt kérni, akármennyire szánalmas is ez mások szerint.

Pont.

2011. márc. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!