Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A volt férjem barátnője...

A volt férjem barátnője rakott fel képet a kislányunkról (a fúnkról nem, mert nincs neki/k kép) szerintetek szóljak érte, vagy csak irigységből tette?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 10:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Regisztrálj az oldalon, és mondd, hogy kíváncsiságból megnézted az ő oldalát is. Lehet, hogy már le is veszi, mire legközelebb megnézed.
2011. márc. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Csak ismerősök látják az oldalát...de írtam az exemnek egy sms-t,teljesen normális hangnembe,kíváncsian várom a reakcióját!
2011. márc. 16. 10:49
 13/24 anonim ***** válasza:
33%
Sztem nincs ebben semmi rossz, biztos szereti a gyerekedet és azért tette fel a képét.Az nagyon szemét húzás volt tőle,hogy elszerette a férjedet,de ettől még nem kell ilyen hülyeségen kiakadni,hogy feltette a gyereked képét a netre.Miért lenne irígy rád amúgy?
2011. márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Pl arra,hogy nekem van 2 gyerekem az ő párjától,neki meg nincs!Az oké,hogy a volt férjem rak képek a kislányról,de a nő milyen jogon?!A saját fiáról nem rakott ám-és ezt zárójelbe jegyzem meg!
2011. márc. 16. 11:17
 15/24 anonim ***** válasza:
Én simán felhívnám a figyelmét arra hogy a gyerek nem az övé!A volt párodnak és neked áll jogodban fényképeket felrakni róla! :)
2011. márc. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Egy korábbi válaszoló vagyok: akkor sem hagynám, hogy az engedélyem nélkül kitegye. Az más kérdés, ha pl. a volt párod kérte, hogy tegye ki, vagy együtt tették ki, ám akkor is meg kellett volna téged kérdezni. Mit írt a gyerek képéhez? Engem zavarna a dolog, ugyanúgy, mint téged, de kerek-perec megmondanám, hogy egy ismerőstől hallottam, nem kell elárulnod, hogy kitől!
2011. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nem írt semmit,csak 2 albumot tett fel,az egyiknek a neve,a kislányom keresztneve,a másikba a apjával van,annak az a neve,hogy "kicsim és ...."(a kislányom keresztneve van a ... helyén)
2011. márc. 16. 13:21
 18/24 A kérdező kommentje:
Jól sejtettem,hogy a volt férjem nem tudott semmit!Visszahívott,és úgy kérdezte,"Miért baj ha rak hozzám képet a kislányról?"Mondom az nem baj,hogy hozzád rak,de neki semmi köze a kislányhoz,ne ékeskedjen más tollával,sőt nem is egyeztem bele,hogy rakjon róla képet!Annyi volt a válassza,hogy jó majd leszedi és megnyugodhatunk(én meg a férjem-azóta férjhez mentem)
2011. márc. 16. 13:30
 19/24 anonim ***** válasza:
Ha tényleg azért csinálta, hogy téged bosszantson, az lenne neki a legnagyobb pofáraesés, ha nem szólnál egy szót se. A saját oldaladra rakd ki ugyanazt vagy egy olyat, amin együtt vagytok, akár a kisfiaddal is és írd alá, hogy a családom. Nem ugyanazok biztos az ismerőseitek, de az övé miért is érdekelne. Hidd el, az ilyen fajta embereket az idegesíti a legjobban, ha nem törődünk velük. Vagy szerezz az ő gyerekéről is fényképet és te is tedd ki az albumodba.
2011. márc. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Ilyen emberektől mászok én falra! Én is tuti nem hagynám szó nélkül! Semmi joga feltenni más gyerekének a képét, még akkor sem, ha a volt férjed is rajta van! A nőnek semmi köze a gyerekeidhez! Oszt ki, hogy csináljon magának gyereket aztán azt mutogassa, ne a Te kislányodat!
2011. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!