Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 14 hónapja szültem és igaz...

14 hónapja szültem és igaz hogy rajtam van még 10 kiló ami nem is zavar mert azt edzéssel leadom. A kérdésem az hogy ha eddig csípőm nem ment vissza akkor már nem is fog? . Van remény?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A csípőd szülés után kiszélesedik mert vajúdáskor kitágultak a csontok és ez nem is fog összeszükülni.
2011. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem minden esetben marad úgy...az első gyermekemet 17 évesen szültem fél év múlva vissza állt a csípőm...a másodikat 32 évesen szültem és nem akar vissza menni a csípőm...azt nem tudom hogy mennyi a maximum idő amíg változhat....vagy ha eddig nem akkor már így marad...lehet hogy korral is jár...
2011. máj. 5. 11:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem szélesebb a csípőm, mint előtte. Bár én császáros voltam. ettől is függne???
2011. máj. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem az biztos hogy számít,mert ott nem tágul ki a csípőd...vagy ha el is kezdesz vajúdni,nem tágul ki teljesen...

Ránéztem egy régi farmeromra és azt látom hogy az már biztos nem fog rám jönni még ha a kilók le is mennem mert olyan kicsi a csípő része hogy kb a combom közepéig jön fel...:(((

Vagy a kilókkal együtt talán a csípő is változik??

2011. máj. 5. 12:01
 5/7 anonim ***** válasza:
A kilókkal együtt változik a csípőd is! Én kidobtam több gatyámat, mert úgy gondoltam, soha nem fog rám jönni. Pedig csak 3-4 kiló plusz maradt. Mire a gyerek egy éves lett, a sok rohangálásban egyszerűen lement rólam az a 3-4 kiló és még további 4! Pedig nem is tornáztam, nem fogyóztam, csak örökmozgó a gyerek... És láss csodát, elveszek az összes gatyámban csípőben. Még mindig, pedig 25 h km vagyok :D A kismama nacikból mind leesik rólam, ami az előző terhességnél jó volt!
2011. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, a kilókkal a csípőd is karcsúsodni fog! Lehet, hogy nem teljesen ugyan olyan lesz mint előtte, de azért még rakd el a régi nadrágjaidat, mert amikor aktívan elkezd futkosni a pici tényleg sok lemegy, ha még maradt rajtad szülés után. Nekem is csak 1 éves kora után hirtelen visszaállt a régi alakom, 1 kilóval ugyan több maradtam, de a régi nadrágjaimat tudtam hordani.

Most megint nem, mert újra babát várok, kicsit a combom megint hízott:-(

2011. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...:))akkor van remény...ez jól esett...hajrá kedves kismamák:))))
2011. máj. 5. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!