Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, hogy így viselkedik?

Normális, hogy így viselkedik?

Figyelt kérdés

3 éves a kisfiam és mostanában szörnyűek a napjaink.Szinte egész nap rosszat csinál mindent szétdobál,lelök,elégedetlenkedik és mindenért visít,még akkor is,ha mondjuk segítek felhúzni a cipőjét vagy nem azt a kezét fogom meg amelyiket ő szerette volna.Szörnyű,hogy naponta legalább tízszer van visítás legalább.Nappal nem akar aludni,és este is csak nagy üvöltés után alszik el.Komolyan már nem bírjuk idegileg a férjemmel.Alapvetően sehol és semmikor sem érzi jól magát mostanában.A gyerekeket nem szereti,sőt ha valaki barátkozni akar vele,akkor sunyin meg is üti.

Köszi


2011. jún. 6. 21:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ma még rosszabb volt a helyzet.kb.10 percenként dühkitörései vannak/voltak.Baj volt,mert mellé ültem reggel,de nem oda ahová ő gondolta,azért vágta kétszer földhöz a motorját,mert süt a nap,aludni ma sem akar...komolyan nem hiszem el,hogy van még ilyen gyerek.Ő augusztus végén kezdi az ovit,de félek,hogy nehogy eltanácsoljanak minket...
2011. jún. 7. 13:51
 12/14 anonim ***** válasza:
Mit teszel pontosan, mikor visit, mert a virágos székre ültél nem a pöttyösre? Vagy mikor a motort csapkodja, mert süt a nap? Tudom, el vagy szomorodva, és idegbajt lehet kapni, de kiváncsi vagyok, őszintén hogy reagálsz ezekre?
2011. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
hát először próbálom nyugtatni,hogy nincs semmi baj,mondjuk a nap esetében menjünk az árnyékos oldalon,erre ő földhöz vágta a motorját és a motort otthagyva elindult hazafelé,anyukám utánna hozta.Ha veszélyes dolgot csinál,akkor jobban kiakadok és ha megmar,mert mérgében ezt is szokta,akkor otthagyom és nem veszem fel,de szégyellem,de már pofont is kapott,de akkor már agyhalott voltam.Szeretnék boldog lenni és szeretnék boldog gyereket,családot,de nem látom az alagút végét.Tudom,hogy minden esetben higgadtan kellene viselkednem a férjemmel együtt,de a tehetetlenség,amit kivált a viselkedése belőlünk,sokszor agresszióhoz vezet a mi részünkről is vagy szóban vagy cselekedetben,persze nem arra gondolok,hogy agyonütjük,de néha kapott a kezére amikor megmart vagy pofon is megesett sajnos.Sokszor magamra sem ismerek.
2011. jún. 7. 17:14
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Megint én:) biztos nem azért ilyen, mert rákiabálsz néha, vagy odacsapsz, ha mar. Ne legyen ettől lelkiismeret furdalásod! Egy gyermeketek van? Ő az első? Ugyanúgy körülötte forog a világ, mint az én fiam esetében, gyanitom...:) én mostmár következetesen büntetem ezen dolgai miatt. Rendszeresen hisztizik, ha a mama is ott van, nem locsolhat a kannával, nem seperhet teraszt, nem viheti ki a szemetet, mert azt anya szokta!!! Hisztizve toporzékol! Mostmár szólok, ha mégegyszer csapkod , azonnal mehet be a házba! Persze folytatja, igy ma 2x3 percet töltött orditva az ajtón belül. Utána csak elég volt annyit mondani, hogy hova fogom bekisérni, ha megint elkezdi....ha kell, 10-szer is megteszem , mert elegem lett. És nem fogom vigasztalni, meg a rigolyáinak megfelelni, amik ökörségek és indokolatlanok. Ennek ne asszisztáljatok!
2011. jún. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!