Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Tetszene nektek, ha...

Anyukák! Tetszene nektek, ha ilyet kapna a lányotok?

Figyelt kérdés

Unokatestvérem lányának most lesz a 8. születésnapja. Arra gondoltam, hogy csak egy apróbb játékot kapna tőlem ajándékba, plusz ezt a ruhát.

[link]


Nektek tetszik? Ráadnátok a lassan másodikos gyereketekre?

A leányzó egyébként szoknyás típus.

Én pedig 22 éves egyetemista férfi vagyok, tehát abszolút nem vagyok jártas a mai gyerek "divatban", erre a szoknyára is csak barátnőm útján bukkantam rá.


2011. júl. 2. 20:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyönyörű, én imádnám, és lányom is, bár még csak 3 éves a nagy és 16 hós a kicsi...

De szép, jól választasz:-)

2011. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy is szoknyás.... Akkor igen, biztos nagyon örülne neki. De ha gondolod, mutasd meg az anyukának, vagy küldd át a linket, meg akkor a méretre is rákérdezhetsz!Mégiscsak ő tudja a legjobban.
2011. júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szép, jó választás!
2011. júl. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is nagyon csinos, ízléses, méghogy egy fiatal fiú ilyen jót válasszon egy kislánynak, gratulálok! És értekelendő, hogy a szülők körülményeire is tekintettel vagy.
2011. júl. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik. De méretben lehet jobb lenne a 134-es. Az még jó lehet jövő nyáron, ha idén esetleg már nem tudja hordani. De az anyukával a legjobb egyeztetni. Kicsit tapogatózhatsz a kislánynál, hogy tetszene e neki egy ilyen ruha. Mondjuk netezzetek és nézegessetek katalógusokat. A sok ruha közé ezt a képet is csempészd be, megmondja tetszik e neki. De legelső körben az anyukával beszélj. Pláne méret kérdésben. Vagy az is jó ötlet, hogy elmentek a barátnőddel és a kislánnyal egy áruházba és együtt nézitek ki és próbálja fel. Bár ha vékony kislányról van szó akkor nem olyan gáz a méret. Csak ha dundibb akkor kell jól megválasztani.

Majd írd meg mi lett végül is, és hogy örült e neki.

2011. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

9 éves a lányom és tetszik neki .-)))


szal vedd csak meg és ha lehet eggyel nagyobbat mert úgy nem növi ki hamar .-)) (134est)

2011. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Idehívtam 8 éves lányomat, aki közölte: SZÉP:)


Ő is nagy szoknyamániás;)

2011. júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik, jó ötlet, és 134-est veygél szerintem is :)

Ügyesek vagytok :)

2011. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!