Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen váltócipőt érdemes...

Milyen váltócipőt érdemes venni bölcsibe?

Figyelt kérdés

Szeptemberbe kezdi fiam a bölcsit és hát ott sajnos állandóan cipő lesz a kis lábán (itthon mezítláb van), uh. valami kényelmesre gondoltam, amibe nem izzad bele a lába.

Aki tud, küldjön képeket is! Köszi!


2011. júl. 20. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én kis mamuszt vettem neki, piacon is kínaiban is kapható, aminek kis vékony talpa van és a bokáig zárt, tépőzáras. De akár vehetsz valami kis vékonyka szandit vagy félcipőt is (vászon).
2011. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk szandált kértek bentre. Kintinek sportcipőt vagy vászoncipőt vennék szeptemberre.
2011. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én a benti váltócipőre nagyon figyelek, mert az sokan van a lábán, csak minőségi, bokafogó cipőt veszek.
2011. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Benti cipőre gondoltam. Nálunk nem szabták meg, hogy milyet vigyünk.

2011. júl. 20. 21:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha teheted, erre ne sajnáld a pénzt. Sokat lesz a lábán, ne valami olcsó kínait vegyél.

Kicsi gyerekeknél fontos, hogy tartsa a bokát, én olyan szandált keresnék, ami hátul zárt (ortopédus is ezt mondta nekünk)Ugyan ez szupináló, ártani nem ártanál vele, de a pántjai miatt mutatom, kettő csatos, és egy tépőzáras (csak ezt kell kibontani, amikor fel- le veszi):

[link]

2011. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon meg vagyok elégedve a Zetpol cipőkkel. Azt használunk bentre. Jól tartja a gyerek lábát, sosem izzadt még bele. Biztos vagyok benne, hogy ha gazdagabb lennék, inkább márkásabbat vennék (pl. Elefanten), de nem vagyok. Én őszre szandált vittem, télre van plüss zárt cipője is.
2011. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én Dr. Punto tépőzáras szandált vettem. Ő maga is gyorsan megtanulta felvenni és levetni. A talpának nagyon jó a kiképzése. Azért kerülnek ezek a cipők kevesebbe jóval a Siestáknál és társaiknál, mert a felsőrészük nem annyira strapabíró. Benti cipőnek tökéletes, és kintiként is kibír egy szezont, de a kistesó már nem valószínű, hogy használ tudja majd. Kb. 3000 Ft volt gyermekcipőboltban.
2011. júl. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én ilyet vettem, csak más mintában:

[link]


olyan, mintha csak egy vastag zokni lenne a lábán, és nem csúszik. tiszta bőr, nem izzad benne a lába, és ő maga is fel-le veszi (bár ez inkább hátrány, mint előny...)

a kinti szandálja Siesta, szintén két csatos + tépőzáras.

2011. júl. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Már nekünk is van egy szandálunk amit a tescóba vettünk 2000 forintért még június végén.Azt mondták a gondozónők,hogy ez jó lesz bentre,ne vegyek másikat,csak az a lényege ,hogy tartsa a bokáját.

De ha össze tudom szedni rá a pénzt akkor be fogok fektetni egy drágább cipőbe,de majd csak szeptember október körül.

Ezek közül fogok választani.


[link]


[link]

2011. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

22:01-es voltam.


Augusztus 1 el kezdi a fiam a bölcsit.

Tehát 1 hónapig biztos abba a 2000 forintos szandiba lesz.

2011. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!