Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen váltócipőt érdemes...

Milyen váltócipőt érdemes venni bölcsibe?

Figyelt kérdés

Szeptemberbe kezdi fiam a bölcsit és hát ott sajnos állandóan cipő lesz a kis lábán (itthon mezítláb van), uh. valami kényelmesre gondoltam, amibe nem izzad bele a lába.

Aki tud, küldjön képeket is! Köszi!


2011. júl. 20. 20:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén, én azért vagyok bajban, mert szerintem kényelmetlen neki egy merev, vastag szandiba v. cipőbe játszani, guggolni, térdelni, stb. egész nap.

Legszívesebben csak 1 zoknit adnék rá, dehát ugye azt ott nem lehet.

Én az Elefanten cipőket nagyon szeretem, de a szandija nagyon vastag és merev, a gyerkőc is utálja ha azt adom a lábára. Vettem neki még a nyár elején egy Bobbi S. szandit is játszósnak és azt sokkal jobban szereti.

Ilyen:

[link]

2011. júl. 22. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!