Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha löködi valaki (másik...

Ha löködi valaki (másik gyerek) a gyerekedet mit csinálsz?

Figyelt kérdés

Ma a játszótéren a lányom (21 hós) egy helyen játszott egy másik (3 éves) kislánnyal. Vagyis szeretett volna, mert ő nagyon barátságos és mosolygós. Megsimogatta a kislány ruháját, az meg ellökte a kezét,(én mondtam, hogy csak simogatni akar) aztán ez kb 3 szor lejátszódott. Majd a kislány meglökte az én lányomat, aki majdnem leesett a lépcsőről. Erre és rászóltam a kislányra, hogy ne löködje. És menjen el onnan, (az ő anyukája édesen beszélgetett 15 m-re a homokozóban) oda se figyelt.

Végülis nem történt semmi komoly, de felháborít az ilyen szülő. Mert én figyelek arra, hogy mit csinál a gyerekem, nem bánt-e valakit akarva akaratlanul (tudom, hogy picik még, de akkor is). De ha meg tényleg bántja valakinek a gyereke az enyémet én lehet megcsapom azt. Ti, hogy vagytok ezzel?


2009. ápr. 3. 23:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%

Ha van morális érzéke a gyereknek, akkor esze ágában sincs odamenni, hiszen egy idegen néni mondta neki amit mondott és az ő kis logikájával az anyukája se mondana mást egy negatív cselekedetért.

Mellesleg semmi csúnyát nem mondanék a gyerekére, ha azt mondom csúnya vagy, szégyeld magad. Szerintem.

2009. ápr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Még egész bonyodalommentesen lezajlott...:) Én igenis MINDIG rászólok a gyerekekre, ha az anyjuk ezt nem teszi meg, és MINDIG jön a dühöngő anyuka, hogy én hogy merészelek rászólni az övére...:)Úgy, hogy te nem figyelsz, ne az enyémen gyakoroljon....


Ne legyen emiatt lelkiismeretfurdalásod, kételyed, amikor kell, úgyis megtanulja megvédeni magát, addig meg a te dolgod. Azért vagy ott, hogy vigyázz rá, más nem fogja megvédeni.

2009. jún. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!