Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 napja nem kakilt a 3 éves...

5 napja nem kakilt a 3 éves kisfiam. Szinte mindent kipróbáltunk már. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
A kúp se használt, ilyenkor mit lehet tenni???
2011. júl. 28. 13:57
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
40%

Én hetente egyszer szoktam általában, van hogy 5 naponta és nincs gond az állagával.

18/F

2011. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
73%
Az utolsónak!Ha a 18/F azt jelenti hogy 18 éves,akkor légyszi ne hasonlítsd magad egy 3 éveshez.
2011. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
73%
Arról nem szólva, kedves 18F, h ötnaponta sem normális dolog.
2011. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
40%
Ez komoly?? Mit adj neki?? 5 napja nem volt széklete, nyomás az orvoshoz mert ez már nagyon veszélyes !!! Jesszus...otthoni beöntés?Meg mit csinálj???ORVOS!!!
2011. júl. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Általában 3 naponta kakil, adunk neki mindent, amit írtatok, eszik is rendesen gyümölcsöt is és iszik sokat. Elvisszük a dokihoz, ez van. Egyébként valószínű,hogy visszatartja, mondja is, hogy nem kakilok. :-(
2011. júl. 29. 08:14
 16/35 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi az off-ért, de mi is ugyanebben a helyzetben vagyunk. Ez az 5. napunk. Voltatok dokinál? Mi történt? Én délutánig adtam neki haladékot, most alszik, ha felébred, s eltellik 1-2 óra, s nincs semmi, mi is megyünk az ügyeletre. Köszi Gyöngyi
2011. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Elvittük egy dokihoz (nem a mi orvosunk, épp nyaralunk..), de ez a doki nem volt valami jó. Csak annyit mondott,hogy 10 percenként (!) adjunk kúpot. Nekem kellett beutalót kérni a klinikára, mert eszébe se jutott. Még aznap kivittük a KLinikára, beöntést kapott, és sikerült kakilni. Egész délután ment a hasa, de muszáj volt. A Klinikán rendesek voltak, ők legalább tényleg segítettek.NÁlatok mi történt?
2011. aug. 1. 15:09
 18/35 anonim ***** válasza:
Szia! Felhívtuk az ügyeletet. Azt mondták, nem kell bevinni. Igyon sok folyadékot, adjam továbbra is a Laevolac szirupot, s ha már nagyon szenved, akkor glicerines kúp. A kúp segített, este volt kaka. De még akkor is szorította volna vissza szegénykém. Ez volt szombaton. Most megint ugyanott tartunk. Szól, hogy jön a kaki, de mire ráülünk a wc-re, vagy a bilire, már sír, hogy nem akarja, mert fáj. Nem tudom, mi lesz velünk. Sajnálom, hogy ti a klinikáig jutottatok. Azóta jobb a helyzet?
2011. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Most van a 3. nap, ma már várjuk a kakit...de még nem sikerült, kezdek aggódni... De nem mondom a kisfiamnak, igyekszem nyugodt lenni, annyira megérzi, ha feszült vagyok. Ha ma nem kakil,adok kúpot. Nem kap csokit, kakaót, meg van tiltva! A klinikán mondták,hogy csoki,banán,kakaó tilos.
2011. aug. 1. 16:07
 20/35 A kérdező kommentje:
Azt is mondták,hogy igyon napi 1,5 liter folyadékot. 1 litert biztos megiszik, na meg eszik gyümölcsöt és levest. Adjuk mi is neki a Laevolac szirupot továbbra is. Attól tartok, lelki okok is vannak, annyira utálja a bilit pl.
2011. aug. 1. 16:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!