Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyermekes Édesanyák!...

Kisgyermekes Édesanyák! Milyen egy "álomnapotok" a kicsi mellett? Hogyan telnének a napjaitok, ha csak rajtatok múlna?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egy 3-4 éves ovis gyerek mellett Ti mennyit dolgoznátok szívesen, miket csinálnátok egy nap, hogy telne a délelőtt, délután, hétvége, stb? És ehhez képest, hogy telik most? Milyen a napirendetek??
2011. aug. 26. 09:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A nagy fikázódás közben gondoltam, írok egy konkrét választ: Nekem két gyerekem van, a nagy 2 éves múlt, a kicsi 8 hónapos. Egy álom-napomon (ami egy héten 1-2x sikerül is) délelőtt együtt vagyunk. Nem nyűgösek, szépen eljátszunk, főzünk, mosunk együtt, vagy takarítunk, sétálunk, stb. Délben apa hazajön ebédelni (majdnem szemben dolgozik), ebéd után szépen mindkettő alszik 1-2 órát. Délután 3-kor indulok dolgozni, akkor vagy apa, vagy a mamák egyike jön vigyázni a gyerekekre. Este fél 8ig dolgozom, fürdésre hazaérek. Elolvasom az esti mesét. Aztán a férjemmel még beszélgetünk, esetleg belefér egy film. Ez az álom nap sajnos tényleg csak ritkán jön össze. A gyerekek nem gépek, vagyis sokszor van nyűg, kínlódás, nekem elfogy a türelmem... a házi munkával nem végzek, este hulla fáradtak vagyunk, és a férjemmel csak bedőlünk az ágyba. De ami biztos pont: szeretem a munkámat, szerencsére lehet részmunkaidőben csinálni, így heti 3 napot dolgozom, akkor is csak 4 órát.
2011. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem miért kellett elmenned ebbe az irányba. Tiszta idegbeteg lettél (a nagybetűkből meg hatszáz felkiáltójelből látszik) attól hogy mások mit csinálnak, pedig akik ide írták a napjukat, feltehetőleg nem a siránkozók csoportja. Engem nem érdekel más hogy él, mit foglalkozzak más családokkal? Azt tudom, hogy nekem vissza KELL mennem dolgozni, mert nem tudunk megélni már lassacskán, de tudom itt a babysitteresekről van szó, csak épp nem értem hogy jönnek ide amikor nem is olyanok válaszoltak. Ne a gyk-n dühöngj, pláne ne a saját kérdésedben :)
2011. aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!