Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyári babák anyukái? Július...

Nyári babák anyukái? Július elején születik első babánk és nem tudom, hogy mit kellene tartalmaznia a kezdő babakelengyének?

Figyelt kérdés
Olvastam már, hogy mire lehet szükség, de a védőnőm azt mondta, hogy hol van az még, a családban és a barátoknál meg csak téli babák vannak. Tehát érdekelne, hogy mit érdemes, miből mennyit és milyen méretben. Köszönöm.
2010. jan. 25. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

vegyél 2-3 db 56-os rövid ujjú bodyt, 5-6 db 62-es bodyt. Pár db rugit is, mondjuk 1-2 56-ost, 3-4 62-est. Esetleg 1-2 vékonyka zoknicska a bodyhoz.

Én más ruhát tuti nem vennék nyárra. Kardigán, pulcsi, vastag rugi teljesen felesleges. De ha mégis beütne a minusz július közepén, még mindig elugorhat a férjed/anyukád/barátnőd... melegebb ruciért.

Legyen egy kis bébiplédecske, jó sok textilpelenka...

Most csak a ruhákra voltál kíváncsi, vagy egyéb kelengyére is?

Remélem tudtam segíteni.

2010. jan. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A ruhák volt a fő irányvonal, de természetesen minden érdekel.
2010. jan. 25. 10:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok, nagyon sok babakelengye van a neten, válogass onnan :)

pl: [link]

Innen ki tudod válogatni, mi az ami nem kell, pl a téli cuccokat.

2010. jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A mi kezdőnk: két rugi, ujjatlan, 2rugi ujjas, vékony. Bodyk(nem tudom mennyi volt, sok), 1-2hosszúujjú, napozók, abban imádott lenni. tetra pelus, nyálnak, takarónak párnának, alvó ronygyinak, kifogó/törcsi, plédecske vagy hálózsák(vékony textil)

Méretek, nálunk most lett eltéve az egyik 56os rugi(7hónapos a fiam) az a legjobb ha úgy vásárolsz, hogy egy hétre a ruha, minden nap tiszta ruhácska, és plusz 3 db mindenből a balesetekre.

2010. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekünk is június elején születik a Babánk.

mi azért beszerzünk pár kicsi sapit is, persze csak azt a nagyon kis vékonyat!

boldog Babavárást!

2010. jan. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!