Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tud a két éves kislányotok...

Mit tud a két éves kislányotok? Gondolok itt beszédre, lépcsőzésre egyedül vagy segítséggel, evés ivás, stb.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kislányom május 16.-án lesz 2. Tud lépcsőzni, lefelé még fogni kell a kezét. Szép tagoltan beszél, kérdez, mondókákat, énekeket tanul, elszámol 10-ig:) Egyedül eszik, kanállal, villával, pohárból most tanul inni, de kulacsból, meg szívószállal már nagyon szépen iszik. Szerintem attól függ mit tud, hogy mennyi időd és türelmed van tanítgatni. Nekem "szerencsém" van, a férjem itthon van velünk, így mindketten tudunk vele foglalkozni.
2009. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amit itt kérdezel mindent tud,de a többségét már egy évesen is tudta.Evés,ivás,szivoszál.De számitt,hogy mikor indult el.Vannak lusta babák is és ök azok akik két-haromévesen beszélnek,de akkor folyamatosan és tisztán.Ha mozgás problámád van a neurologián tudnak segiten,ök küldenek Kondokihoz.
2009. ápr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!