Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kiengeditek egyedül játszani...

Kiengeditek egyedül játszani az udvarra a gyereketeket?

Figyelt kérdés
Kertes házban élőkre gondolok,akiknek zárt udvaruk van.Hány éves kortól engedtétek ki egyedül?
2011. szept. 8. 13:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddigi válaszaitokat!A kisfiam két és fél éves.Most kezdem egy picit kiengedni egyedül is.Szerencsére zárt udvarunk van,a kutya elkerítve,minden zárva(Garázs,műhely,terményes,stb.)Kíváncsi voltam a véleményetekre! :)
2011. szept. 8. 15:23
 12/16 anonim ***** válasza:
2 éves volt a lányom amikor a fiamat szültem. Hát, ő nem nagyon vette figyelembe, hogy én most altatok, szoptatok, stb. Ő kint akart játszani. Mérgemben ráhagytam. Pár nap alatt rájöttem, hogy túléli. Ahhoz képest a férjem teljesen kiakadt, hogy valami baja lesz. Nálunk az a probléma, hogy magasföldszintes a ház. De soha nem esett el a lépcsőn, szerencsére. Annyi, hogy a kutyát becsukom, mert annyira vadul játszik, hogy fellökheti.
2011. szept. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Két évesen már kiengedtem, a konyhaablakból főzés közben pont ráláttam, így nem aggódtam. Most 3 éves, az udvarunk zárt, nem tud, de nem is akar kimenni, így elég nyugodtan engedhetem. Ráadásul általában vele van a kuta is (német juhász, valaha spec. mentőztem vele, most már nyugdíjas) és ő szól nekem, ha valami lenne a gyerekkel. Nagyon vigyáz rá.:-)
2011. szept. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem a nagyok (tizenévesek) úgy 3 éves koruktól voltak egyedül kiengedve. Akkor még nem volt kutyánk, így emiatt se aggódtam. Most a pici 3 éves, de őt még nem engedem ki egyedül. Van egy medencénk (5-6 éve) és már kutya is van. Ezek miatt még félek. Persze, tudja, hogy a medencéhez nem mehet egyedül, be is tartja, de ugye az ördög nem alszik...

Ha ez nem lenne, mehetne, persze, rápillantanék sűrűn.

Ha a kertben vagyok, nem lesem állandóan, mit csinál, eljátszik szépen tőlem távol is.

2011. szept. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

kb olyan 1.5 évesen


zárt kert nem tud kimenni és semmi olyan nem volt a kertben ami bajt okozhatna


kit a ház előtti utcaszakaszon olyan 6 évesen engedtem h biciklizzen motorozzon vagy rollerezzen csendes utca csak az jön be aki ott lakik

2011. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
22 hónapos. Én a szobájában sem hagyom egyedül 2 percnél tovább, mert képtelen dolgokat csinál. Ha dolgom is van, mindig szaladok, egy pillantást vetek rá, hogy minden rendben van-e. Kizárt, hogy kiengedjem egyedül az udvarra.
2011. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!