Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Maradtatok már egyedül a...

Maradtatok már egyedül a gyerekkel? Mikor és hány napra?

Figyelt kérdés
Férjem 3 napra elmegy a haverjaival, itthon leszek tökegyedül a 2 gyerekkel, 16 hós és 3 éves fiúk. Nincs kit áthívni, mert messze laknak vagy szintén nem lesznek itthon a rokonok. Be fogok fordulni. Ráadásul múlt hét óta betegek, lassan javulnak. Kissé ideges vagyok, főleg azért, mert nincs kit hívni baj esetén.
2011. szept. 13. 07:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze. 4 gyerek van, maradtam egyedül velük hosszabb időre (2 hét, munkaügy), de rövidebb időre is - pár nap. Én "elengedem" a haverokkal lógni, miért ne tenném? Én is elmegyek, ha olyanom van.
2011. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem szabad negatívan hozzáállni a dologhoz. nekem van 3 gyereken és gyakorlatilag egész nyáron egyedül voltam velük. hétköznap és hétvégén is mert párom dolgozott általában 6-19 óráig ha hazaért is fáradt volt ami érthető. és én is jól belejöttem a dolgok irányításába
2011. szept. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

fel evre a ferjem kulfoldre ment

pont a kisteso szuletese UTAN ket hettel fog hazajonni

:(

meg 156 nap van hatra..

2011. szept. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem többen nem értik az IGAZI problémát.....

A kérdezőnek nem az a baja, hogy nem tudja ellátni a két gyerekét, hogy ez bármiféle nehézséget okozna neki. Hanem, hogy a "kedves" férje, nem első alkalommal hagyja magára, megy el SZÓRAKOZNI a haverokkal, míg neki erre se társasága, lehetősége, ideje. Ez szomorú.

Mert akkor ezzel az egésszel nem lenne baj, ha utána Ő tudna elmenni pl egy wellness hétvégére, vagy barátnős bevásárlós napokat tartani......

2011. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Na, ált. egész nap én vagyok velük, én intézem a házimunkát, és a fürdetést, mesét, mindent, nem a technikai része, ami zavar. Igen, reggel 6-kor kelnek és a férjem ha hazajön, nem nagyon fogl. velük, mert fáradt, ami érthető is. Sajnos a gyerekek nem "közösek" a legtöbb házasságban, hiába ketten hozták őket össze. Mai fejjel már inkább csak egy gyereket vállalnék :S

És igen, ő tud menni éjszakai programra is, és még azt sem tudja, hogy hol a gyerek ruhája, annyira kiesik az érdeklődési köréből az egész, mindenért szólni kell. Sőt unom, hogy még őt is szórakoztassam, mert ha a gyerekek lefeküdtek, akkor ő jön.

2011. szept. 14. 07:27
 26/27 anonim ***** válasza:

Tegnapi 8:39-es vagyok.

Hát ez így mindjárt más :(

Látom mi az igazi gond és ez így tényleg gáz. Nálunk ez teljesen másképp van, így tapasztalatom nincs, hogy ilyenkor mit kell csinálni, de remélem mások tudnak segíteni!

2011. szept. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

ultesd le, es beszelj vele.

en mindig batoritottam a ferjem,hogy menjen el programokat csinalni maganak, focizni, haverokkal sorozni, mert amikor hazajon munkabol o foglalkozik a gyerekkel (fennvan hajnali egyig :)), nem tudja kialudni magat, stb, neki se konnyu. szoval ha valasztani lehetett, hogy o megy vagy en, akkor sosem volt kerdes, nem is gondolta, hogy en is mennek.

nem erzem ugy, hogy "martir" lennek. miota egy eves lett a gyerek, heti egyszer en is kapok "kimenot", amikor vele van. hetvegenkent sok programot szerveztunk, elmentunk ide oda a gyerkoccel meg apaval (azert mult ido, mert sajnos en irtam azt hogy kb fel evig kulfoldon van apa)


beszelj a ferjeddel, szerintem meg fogja erteni, kerdezd meg, hogy o hogy latja (biztos o is tud olyat mondani, amire te nem gondoltal)

2011. szept. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!