Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik viszik bölcsibe a kicsit,...

Akik viszik bölcsibe a kicsit, és mellette melozni mennek, hánykor keltitek a kicsit? Szemétség lenne 6kor kelteni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 06:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szemétség?? Nem értem... Hát ha egyszer menned kell dolgozni, neki pedig bölcsibe, akkor kelni kell! Egyébként nálunk is hasonló lesz a szitu, mert 7-re fogok járni és ahoz nekem a fél 7-es busszal el kell mennem a bölcsitől.

Amúgy ott tud még reggel aludni, ha nagyon álmos lenne!

Nálunk van egy kisfiú, akit fél 6-ra visznek, nyilván nem hobbiból!

2011. szept. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szemétség,nem jókedvedből teszed,meg nem azért h minél előbb lepasszold,h utána bulizhass.

Ha dolgozni kell,muszáj keltened. Gyerekek hamar alkalmazkodnak,majd az esti lefektetés kicsit előbbi időpontra teszed.

Ha nagyon álmos, a bölcsibe hagyják aludni még egyet.

2011. szept. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de ugy sajnálom,látom rajta,hogy milyen jól alszik,én meg gonosz vagyok vele
2011. szept. 17. 07:10
 4/13 anonim válasza:
100%
Szia! Engem is anno mindig 6-kor keltettek fel a szüleim mikor oviba, illetve iskolába kellett járni. Ne aggódj a gyerek meg fogja szokni, ne csinálj belőle nagy ügyet, elmondhatod a gyereknek, hogy anyu-apu dolgozik, időre kell menni, de mivel még kicsi nektek kell elvinni az oviba, de ezért neki is hamarabb kell kelni. Nem buta a gyerek, meg fogja érteni, először lehet hogy furcsa lesz neki, fektessétek le este hamarabb, a gyerekek hamarabb megszokják a változásokat mint a felnőttek, nem kell őket lebecsülni. :)
2011. szept. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Én heti 2x fél 7-re megyek dolgozni, ilyenkor 5.40-kor kel ébreszteni, 6-kor pedig indulunk. De télen már fél 6-kor kel kelteni, sőt lehet, hogy még hamarabb ha hó lesz. Mert akkor nem merek vele bicóval tekerni. Ha délutánra megyek a többi napon, akkor addig alszik ameddig szeretne, mert akkor fél 11-re megyek. Fél 7-7 fele magától ébred ilyenkor. Ha morán megyünk, akkor kicsi babusgatás öltözés közben, iszik egy pohár tejet, vagy eszik egy kis valamit(joghurt, tejszelet stb), és megyünk is.
2011. szept. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Figyi, szemétség vagy nem, menned kell dolgozni. Épp most kérdeztem meg anyumtól, hogy a mi időnkben hogy volt. Neki 6-ra kellett járnia dolgozni, azt mondta, volt olyan, hogy már 5-kor, 1/4 6-kor a buszmegállóban voltunk, mert le kellett minket adnia oviban és tesómat bölcsiben, neki meg még 6-ra be is kellett érnie. És itt vagyok, élek, 35 éves elmúltam, egyrészt nem is emlékszem rá, másrészt meg nem vagyok lelkisérült. :)))
2011. szept. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem szemétség.kisfiam beállt erre és magátol kel 6kor.amugy 8kor alvás van este,igy kipiheni magát.
2011. szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogyan csináljátok! Nekem 8-kor már alszanak a gyerekek, reggel 6-kor már ébresztenek.
2011. szept. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én oviba viszem az igaz, de legkésőbb háromnegyed 6-kor ébresztenem kell. Nekem fél 7-re legkésőbb a munkahelyemen kell lennem, hát nem egyszerű.
2011. szept. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nekem férjem nem tudná reggel vinni a gyereket bölcsibe munka előtt, és nekem kellene hordani, akkor nem is tudnám bölcsibe adni a fiam mert nekem 4:55 kor indul a buszom amivel dolgozni indulok.Leghamarabb 6-ra lehet bevinni a gyereket a bölcsibe nálunk.A férjem 6:15 kor szokta ébreszteni a kisfiút és 7 körül érnek be 8-ra jár férjem dolgozni.
2011. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!