Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik viszik bölcsibe a kicsit,...

Akik viszik bölcsibe a kicsit, és mellette melozni mennek, hánykor keltitek a kicsit? Szemétség lenne 6kor kelteni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 06:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Éreztem ezt én is.

De a gyerek jól veszi a reggel 6 órai ébresztést.

Nem szemétség. Csak sajnálod a gyereket.

Én 8ra megyek dolgozni, ehhez 7-negyed 8kor kell elindulnunk. Én kelek ötkor, összekészülök, kakaót készítek, 6kor keltem a lányomat és amikor felöltözött, akkor még egy fél óránk marad a közös játékra. Utána megyünk.

Nem könnyű. Főleg nekem a folytonos lelkiválságommal, hogy mi a fenéért nem ülök a fenekemen még egy évet. De nem lehet és a gyerek is jól érzi magát a bölcsiben.

Légy nyugodt, keltsd fel, ha kell, csak este korán tedd le aludni.

2011. szept. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha nekem fél 8-ra kell mennem melóba, akkor már 6-ra kell vinnem a gyereket a bölcsibe /mert nekem még egy óra a melóhely Bkv-val/, ehhez 5-kor már kelni kell, mert fél óra míg elkészülünk, aztán negyed óra séta a bölcsi.
2011. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

én most fél ötkor kelek, reggelit készítek, rendet rakok, összekészülök, 6-kor keltem apát, aki fél 7-kor indul, utána keltem a másfél évesemet, fél 8-kor már mi is buszon ülünk. 8-ra a bölcsiben van, én minden nap kések kicsit (8-ra kellene járnom), de délután tovább maradok egy negyedórával. fél 5-re megyek érte, fél 6-ra érünk haza. fél 8-kor fürdés, legkésőbb 8-kor lefekvés.

sajnos, ez van... meg fogja szokni, ne aggódj!

a hátránya annyi, hogy hétvégén és ünnepnapokon is fel fog kelni menetrendszerűen:(

2011. szept. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!