Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehetséges szerintetek, hogy...

Lehetséges szerintetek, hogy az óvónénik nem mondanak igazat a gyerekemnek?

Figyelt kérdés

A kisfiam hároméves, egy évig bölcsis volt, most kezdte a óvodát szeptember 1-jén. Minden reggel sír, amikor elválunk. Szabályosan ordít utánam, hogy nem menjek el:S

Az óvónéni azt mondja, hogy utána szépen megnyugszik, és egész nap nagyon jól elvan a többiekkel.

Amikor viszont megyek érte, amellett, hogy nagyon megörül, rohan oda hozzám, van egy "kis" gond.

Ahogy kilépünk az óvodából, kb. hazafelé félútig sír, duzzog, azt mondja, hogy azért, mert én nem akartam érte jönni...Rámüt, csapkod. Elengedi a kezem, és két lépéssel előttem megy búslakodva. És ezt hajtogatja: nem akartál értem jönni, mert sírtam.

Mellette látszik, hogy tiszta ideg a gyerek, feszült. Azt mondja, szörnyek vannak a szobában, meg ilyenek. Eddig nem volt ilyen.

Létezik, hogy az óvónéni azt mondja neki, hogy ha reggel nem fejezi be a sírást, akkor nem jövök értek?

Nagyon erre gondolok, de nem merem elhinni... Ugye ilyet nem csinál egy óvónő?


2011. szept. 22. 11:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A kisfiam egy évig bölcsibe járt. 1 éves kora óta pedig dolgozom, csak a bölcsikezdésig másként oldottuk meg. A napirend ugyanaz, a munkám ugyanaz, mint az előző évben. Ezért nem tudom, hogy mi van vele...:S
2011. szept. 23. 07:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!