Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van más olyan bölcsis/ovis...

Van más olyan bölcsis/ovis gyerek is aki hány ha oda kell ülni az asztalhoz ebédre?

Figyelt kérdés

Enyém most kezdi a bölcsit. Ma volt először ott ebédnél. Már attól rosszul lett, hogy oda kell ülni az asztalhoz, aztán mikor meglátta a főzeléket elkezdett remegni, sírni és hányás lett a vége. Pedig senki nem erőltette. Elég volt csak a látvány neki ahhoz hogy rosszul legyen. (otthon is régóta probléma ez, csak itthon már nem kap hányás kiváltó dolgokat, de bölcsiben csak főzelék van)


Tapasztalatokat várnék. Másnak is volt ilyen gyereke?!


2011. szept. 28. 13:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sajnos érdemben nem sokat tudok segíteni, de én gyerekkoromban, oviban, ahányszor megtudtam hogy spenót lesz az ebéd, eleredt az orrom vére.

Iskolás koromra elnőttem, most felnőtt fejjel is utálom a spenótot, de már nem vérzik az orrom, ha megtudom, hogy valahol az a kaja.

2011. szept. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
a nemves odaig jutott, hogz ejjel az ugyeletre kerultunk. holnap elkezdunk pszichologushoz jarni es elmegyunk gasztroenterolgushoz.
2011. okt. 6. 11:57
 13/13 anonim ***** válasza:
mégiscsak érdemes lett volna hamarabb orvoshoz fordulni... jobbulást!!
2011. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!