Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A nappaliban van játéka a...

A nappaliban van játéka a gyerkőcnek? Lent

Figyelt kérdés
Hétvégén csináljuk meg kisfiunknak a külön szobát. Most a nappaliban van minden játék. Ezen gondolkodom, hogy minden játékát átvigyem-e? Bár úgy is áthozza, mert kosarakban vannak, meg dobozokban. Fejlesztő és olyan játékokat amiket csak velem tud játszani, azokat a nappaliban hagyom szerintem, a többi meg be. Na meg a mesekönyveken agyalok, de szerintem azok is bemennek a szobájába.
2011. szept. 29. 14:02
1 2
 1/14 nittababy ***** válasza:
47%
szerintem azért van a babszóbája hogy ö is meg minden ami az övé ott legyen ben és ne kelljen neki keresni ha játszani akar hanem tudja hogy a szóbájában kell kerese!!szerintem de te tudod azért ird le hogy döntötél !!
2011. szept. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekünk születése óta külön szobája van a kisfiamnak, de a játékai állandóan a nappaliban vannak. Hiába csináltunk neki helyet a saját szobájában úgy 1,5 éves kora körül, kihurcolta őket, úgyhogy már nem is viszem vissza, nekünk a nappali a játszótér.

2 éves 3 hónapos a kisfiam, szerintem majd csak évek múlva fog a szobájában játszani.

2011. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Alapjáraton a szobájában van a játékok helye, de agyon pici a szobája, így mindig kihozza a nappaliba a játékokat. 2,5 éves lány
2011. szept. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nálunk egy fia játék nincs a gyerekszobában.

Minden itt van a nappaliban, mesekönyv, játék...

A gyerekszobában az ágyak vannak, és a ruhásszekrények, de soha nem töltünk ott időt. Nagyon pici, 2*3m, benne két kiságy, meg két nagy batár szekrény.

2011. szept. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A kisfiam 3 éves,születése óta külön szobája van(ám szinte csak aludni jár/járt oda)az emeleten van,a mi hálószobánk mellett.DE!A nappali is olybá tűnik,mintha az Ő szobája lenne,annyi játéka van ott.Azért is van így,mert az van a konyhához és az étkezőhöz a legközelebb.Most szobát fog cserélni a bátyjával-az ő szobája a földszinten van-(akit különösebben nem zavar a dolog,mivel külföldön tanul,5-6 hetente jár csak haza),így közelebb lesz mindenhez,és átcipelhetem a játékai nagy részét.Én is dobozokban(Ikeás,kisebb-nagyobb gurulós)tartom a cuccait.
2011. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is a nappali a játszótér. Én is szinte mindig annak a közelében tartózkodom, amerikai konyhás ház, ő játszik én meg a konyhából is rálátok, a szobát szinte csak alvásra használjuk.

Van egy nagy dobozunk, abban van minden játék ami a nappaliban van. Így ha be is téved valaki váratlanul, pl védőnő, fogok mindent beleteszem a dobozba, annak van egy helye és már nem is látszanak a játékok.

2011. szept. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs nappali, csak két háló meg a konyha. A gyerekszobában egy darab játék sincs, a kisfiam hozza utánam az összes kincsét, ahol épp dolgom van. A mi hálónkban vagyunk a legtöbbet, itt már ki is alakítottam neki egy játszósarkot, de a konyhában is van pici asztala székkel, szeret ott molyolni, ahol én vagyok.

Anyám már meg is jegyezte, hogy miért nálunk vannak a cuccai, miért nem a szobájában, tárolókban. De ha egyszer nem játszik ott!Úgyis áthozza ide, na meg én is nyugodtabb vagyok, ha látom, mit csinál.

2011. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ott legyenek a játékok, ahol a gyerek a napjai nagy részét tölti
2011. szept. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nálunk eddig mindenhol voltak a játékaik, de megelégeltem :) Így mindig mindenhol szétszórt játékok voltak, én meg nem győztem pakolni...


Viszont a gyerekszoba kisebb volt. Most megfordítottuk, a lányaink megkapták a nagyobb szobát (20 nm kb szóval ez se óriási) itt mindenük elfér, és így nappaliban nincs játék. Persze áthozhatnak egyet-egyet, de mindig vissza kell vinni a helyére. Ez most beválni látszik nekem, sokkal egyszerűbb a nap végén az elvpakolás, és kényelmesebb is :)

2011. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Este a nappaliban játszunk, reggel kicsit a szobájában, ugyhogy minden tele van játékkal:)
2011. szept. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!