Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A nappaliban van játéka a...

A nappaliban van játéka a gyerkőcnek? Lent

Figyelt kérdés
Hétvégén csináljuk meg kisfiunknak a külön szobát. Most a nappaliban van minden játék. Ezen gondolkodom, hogy minden játékát átvigyem-e? Bár úgy is áthozza, mert kosarakban vannak, meg dobozokban. Fejlesztő és olyan játékokat amiket csak velem tud játszani, azokat a nappaliban hagyom szerintem, a többi meg be. Na meg a mesekönyveken agyalok, de szerintem azok is bemennek a szobájába.
2011. szept. 29. 14:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
kedves első. Az összes játékot, mesekönyvet berakom a szobájába. Úgy is kihurcolássza majd őket:-) Azokat a fejlesztőket amikkel még nem tud egyedül játszani, azokat a nappaliba hagyom.
2011. szept. 29. 17:55
 12/14 anonim ***** válasza:
Mikor külön szobájuk lett (2 éves és egy 7 hónapos), minden játékát betettem, könyveket is. Idővel sok játékot áthordott a nappaliba. Nem viszem vissza mindet, csak amivel éppen nem játszik pár napja, visszacsempészem a szobájába.
2011. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekünk eddig sajnos nem volt gyerekszobánk és minden játék a nappaliban volt, de nemrég elköltöztünk, csináltuk egy klassz gyerekszobát és minden játékot bevittünk, ezt tanácsolom Neked is!

Ha valamivel együtt játszunk, akkor vagy a gyerekszobában játszunk vagy kihozzuk a nappaliba, de utána visszavisszük. Szerintem így a jó és a zt látom a gyereken, hogy neki is!

2011. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Apucit nem fogja idegesíteni, hogy a jól megérdemelt TV-zést megzavarja a gyerek?
2013. júl. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!