Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az antidepi gyógyszert hogy...

Az antidepi gyógyszert hogy lehet letenni?

Figyelt kérdés

Az antidepi gyógyszer hogy tudtátok letenni?

3 hónapja szedem,de egyhete márcsak negyedet.Napjába elég sokszor rámtör mintha hirtelen rám jönne valami miatt az izgulás,s nagyon elkezd verni a szívem.Nem szeretnék adagot emelni,mert teljesen hozzászokok.Elfog ez múlni?Ráadásul holnap a negyedet is el kellene hagyni.

Nem jó mellékhatásai voltak.(Rexetin).


2011. okt. 13. 09:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kitartani amíg a dokihoz vissza nem mész. A frontint nem ismerem én xanaxot szedtem 3*2 szemet elég sokáig aztán csökkentenem kellet majd el is tudtam hagyni. Bár szerintem ha alkalmanként felet szedsz attól még nem szoksz rá. Ezzel a rászokással csak riogatnak. Nekem a tudat is elég volt, hogy nálam van ha kell, aztán nem kellett. A baj valóban nem a gyógyszertől múlik el az csak elviselhetőbbé teszi ezzel meg nem tudunk mit csinálni. Vegyél egy nagy levegőt és kitartás.
2011. okt. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Hétfőn megyek vissza controllra,de szerintem biztosan újra kell szedjem,mert elég pocsékul vagyok.Egyszerűen a rossz gondolatoktól nem tudok megszabadulni s ettől nagyon szorongok.Hányingerem is van tőle,de vot,hogy már hámytam is.Este ittam egy pohár orbáncfú teát lefekvés előtt,de az nem,hogy lenyugtatót volna inkább úgy feltúrbozott,hogy még aludni se tudzam tőle.Így egész ájszaka szintén csak szorongtam.

Már gondoltam beveszek egy fél frontint 0,25,hogy megnézzem mennyire segít átvészelni a napot!Ehhez hozzá lehet szokni ilyen kisadagban?

Hát nagyn el vagyok keseredve,mert nem tudom mikor fogok ebből kilábalni?

Lehet,hogy tényleg kevés ideig szedtem a REXETINT?

S ha csak napi félel szedném az nem használna?Mert így szedtem a mellékhatások miatt s lényegesen jobban voltam.

2011. nov. 4. 07:54
 23/29 A kérdező kommentje:

A fülzúgásom továbbra se múlt el.

14 hete hagytam abba az antidepresszánst,de továbbra se változott az állapotom.Neuroptimot szedek 2 és fél hónapja,de nem sok változást érzek,sőt reggelente zsibbadnak a kezeimen az ujjaim vége.

Frontinből szoktam néha bevenni napi felet.Visszakéne vegyem az antidepresszánst,de valahogy tartok tőle.

Lehet,hogy kevés ideig szedten,mert mire hatott volna én már abba is hagytam.A fülzúgást pedig akkor kaptam mikor már szedtem 3 hete,de még mindig érzem mikor nagyon csönd van.

2012. jan. 16. 08:31
 24/29 A kérdező kommentje:

S ráadásul az egész családom ezt hallgatja egésznap,hogy milyen rosszul vagyok már ez megy 3 hónapja.

Nem tudok szabadulni a kényszeres gondolataimtól.Most megpróbálok keresni egy 4 órás munkát,hátha az segít s leköti a gondolataimat részbe.

De ez nem lesz egyszerű 4 gyerek mellett.

2012. jan. 16. 08:37
 25/29 anonim ***** válasza:
Szia!! hát eolovastam végig a kálváriádat...nem lehet könnyű. én 26 éves vagyok van egy 3 éves fiam, és fél éve totál be vagyok fordulva, ánikrohamok törnek rám, beképzelek betegségeket, halálfélelmem van...és főleg ha párom dolgozik (48 óra), és egyedül vagyok a gyerekkel. Nem mentem még el sehova, mármint pszichiáterhez, én csak valerianát szedek, mikor úgy érzem kell, bár erre is rá lehet szokni. Ez vény nélkül kapható. Csak azért írtam hogy baromira együtt érzek veled, és hogy ne add fel..szerintem keress egy másik orvost, mert nem biztos ez jó akinél most vagy. Lehet egy új orvos teljesen máshogy látná a dolgokat. Pesti vagy? mert ha igen, talán tudok segíteni. Írj nyugodtan privit! mellesleg pszichiátrián dolgoztam, én pont ezért halogatom még mindig az orvoshoz menést, mert tudom h olyan gyógyszert írnának fel, ami kiütne..mert sose bírtam jól ezeket, régebben írtak már fel( 16 évesen, mikoro depis voltam). Tudom hogy butaság nem elmenni, de már ettől is félek...
2012. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak írnám!

Írnál egy e-mail címet,mert odaírnék neked!

2012. jan. 16. 16:19
 27/29 A kérdező kommentje:

Ahogy megjártam a Zolofttal már én is nagyon félek ilyen gyógyszereket szedni.Mert előtte nem is ez a problémám volt.

A Rexetintől tényleg jobb volt csak ott volt a két mellékhatás.

A tej még hagyján,de a fülzúgás?

Aztán lehet,hogy kevés ideig szedtem,mert mire hatot én már abba is hagytam.

Talán félévig,1 évig is szedik ezeket a szereket.

Csak az a kérdés mennyire lehet őket letenni,mondjuk 1 év után mikor már hozzászokott a szervezet?

2012. jan. 16. 16:35
 28/29 A kérdező kommentje:

Már attól is rettegek mikor azt mondják,hogy az elején egy pörgetőszer s ezért kell mellé nyugtatót szedni.

Mondjuk mikor elkezdtem szedni nem volt vele provlémám,de a Zolofttal annál több.

Attól lettem ilyen.De az mellé nem szedtem nyugtatót.

2012. jan. 17. 13:08
 29/29 A kérdező kommentje:
Írtam privit!
2012. jan. 17. 14:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!