Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az antidepi gyógyszert hogy...

Az antidepi gyógyszert hogy lehet letenni?

Figyelt kérdés

Az antidepi gyógyszer hogy tudtátok letenni?

3 hónapja szedem,de egyhete márcsak negyedet.Napjába elég sokszor rámtör mintha hirtelen rám jönne valami miatt az izgulás,s nagyon elkezd verni a szívem.Nem szeretnék adagot emelni,mert teljesen hozzászokok.Elfog ez múlni?Ráadásul holnap a negyedet is el kellene hagyni.

Nem jó mellékhatásai voltak.(Rexetin).


2011. okt. 13. 09:11
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Majd megírom,hogy-hogy változott az állapotom.Most egyen-lőre péntek óta semmit nem szedek.

De maga a tüneteimet nem szüntette meg a gyógyszer!


Minden jót és további szép napot kívánok!

2011. okt. 18. 09:51
 12/29 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még valami. Hányingerre én sima B6 vitamint szedtem gyomorfájásra meg homeos Ignatia-t. Ezeket nem rendszeresen csak amikor enyhíteni akartam a tüneteket. Ezekre nem tudsz rászokni.
2011. okt. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Szia!


B6 vitamin az a Magne B6?Gondoltam azzal nem ártok s még feszültségoldónak is jó.Egyébbként ugyanúgy tér vissza a bajom,amire szedtem a gyógyszert.Ezek szerint nem sokat használt.Ha szedem valahogy elvagyok,de akkor meg jönnek a rossz mellékhatások,ha abbahagyom meg kezdődik minden előről.De én már tartok ezektől a szerektől.S ráadásul úgy zúg a fülem s az is a gyógyszertől van,mert már kivizsgáltak a fülészeten Remélem idővel el fog múlni.

2011. okt. 19. 08:59
 14/29 anonim ***** válasza:
Nem magneB6 hanem csak B6 vitamin. Addig is voltak rosszulléteid amíg egész szemet szedtél? Én egyébként Paroxat-ot Paretin-t vagy Apodepi-t szedtem attól függött melyiket lehetett kapni. Ezeknek nem volt mellékhatása. Az elején félreolvastam amit írtál az antidepit olvastam apodepinek azért írtam, hogy én is azt szedtem.
2011. okt. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Az elején úgy kezdődött,hogy nagyon nyeldestem s kapkodtam a levegőt s ásítoztam ,ami egyre rosszabb volt.Így felkerestem egy magánorvost.Az első alkalom 8000 ft volt.A többi márcsak 4000,mert csak fél órára járok.Azt mondta ez pszichés szorongás.Felírt Zoloftot,amitől ngyon rosszul lettem még betegebb lettem,mint voltam előtte,azt hittem megőrülök s csak sírtam-sírtam.....Azt mondta ez se nem depresszió,se nem pánikbetegség.De már a lábam is rángatódzott a gyógystertől.Így abbahagytam.Utánna kaptam Frontint,de azt csak 5 napig szedtem napi felet,mert éreztem,hogy jobban lettem.Közbe szedtem a Rexetint is mellette,anit a Zoloft helyett kaptam.Napi felet 1 hétig aztán átmentem napi 1 szemre.Jól is lettem tőle,de 3 hét után olyan fülzúgásom lett,hogy a mai napig nem múlt el.Azt mondták miután kivizsgáltak,hogy a gyógyszernek ez a mellékhatása.

Közbe a mellembe is visszajött a tej,amit féléve nagynehezen elapasztott a nőgyógyász.(16 hónapig adtam le anyatejet a gyújtőbe havi 30 litert vittek),de már annyira fájt a mellem,hogy be kellett fejezzem.De most megint jön a tej!!!!Ezért döntöttünk így az orvossal,hogy befejezem.

Pénteken vettem be az utolsó negyedet,s jöttek sorra a mellékhatások(az elhagyásos gyógyszertünetek).Már annyira nem vészes,de megint nagyon nyeldesek.Ez a gyógyszer csak akkor használ,ha épp szedi valaki.Maga a betegséget nem gyógyítja meg!

Milyen gyógynövényest ajánlassz,ami jó feszültségoldó??????

2011. okt. 20. 08:43
 16/29 anonim ***** válasza:
Na igen, ezért írtam, hogy nekem azt mondta a dokim, hogy amit nem termel a szervezet azt pótolni kell (pl mint a cukrosoknál az inzulint vagy mint ahogy a magas vérnyomást is csak gyógyszerrel lehet kezelni) Én elfogadtam hogy szednem kell ez van. Most is szedném ha lehetne de kitartok ameddig csak lehet igaz semmi türelmem egyből ideges leszek bármitől. Én kényszer és pánikbeteg vagyok. Úgyhogy ha muszáj lesz szedem megint hogy legalább a közérzetem megint jó legyen. Most nem rábeszélni akarlak a gyógyszerre félre ne érts csak nekem is vannak nehezebb időszakjaim amikor kicsit megingok. Gyógynövényes megoldást sajna nem tudok, de próbáld meg a homeopátiás bogyókat nekem az is jó. Ha most elfogy a royal gelly azt fogom szedni.
2011. okt. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Szia!


Leírnád a homeós bogyó nevét?

Én is mindenen csak idegeskedek!

4 gyerkőc van.A legkisebb 22 hónapos a legnagyonn 14 éves lesz.

Volt egy autónk,amit újonnan vettünk s ellopták,+ 2 évig még fizettük a havi részletet is,ami 4 gyerek mellett nem volt semmi.Pedig volt rajta Casco!!!!!!!

Havi 40 000.Most fizettük ki!Iszonyat volt!

Így én is tönkre mentem,azt érzem!

Írd már meg kérlek a nevét,aztán lehet,hogy megveszem!Neked mennyi idős a pici?


Köszönöm


Szép napot!

2011. okt. 21. 09:39
 18/29 anonim ***** válasza:

Szia. Ignatia amara 200ch a bogyó neve. Alkalmanként egy golyócskát kell a nyelv alatt elszopogatni de előtte és utána fél órával nem szabad inni mert nem hat. Mondjuk előtte fél óra azt ugye ki tudja de ha nem ettél túl fűszereset vagy nem kávé után veszed be az azért nem baj, ja és a rágó ill. a mentol is semlegesíti.

Tényleg nem lehet könnyű dolgod... Nekem egy 10 éves és egy 10 hónapos gyerkőcöm van. Tegnap meg a szomszéd feljelentett mert szerinte hangosak vagyunk. 1 hónapja lakunk itt. Szerinted??? És ne legyek ideges. Jó hétvégét! :)

2011. okt. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Ne idegeskedj!Ezek a szomszédok egyszerűen elviselhetelenek.Velünk is kukacoskodtak az elején,de már nem mernek,pedig a 4 gyerek eléggé hangoskodik.S most mit csináltok?Mentek a rendőrségre?Hát egyszerúen ezek nem is normálisak!!!!Legalább vén öreregek?Mert azok szoktak ilyen rosszindulatúak lenni!
2011. okt. 25. 07:56
 20/29 A kérdező kommentje:

Nem igazán érzem jól magam lelkileg.Megint olyan unott vagyok s a sírás kerülget.Már másfél hete elhagytam teljesen a negyed szemet is.Most itt variálok,mert csak 7-én megyek vissza,hogy bevegyek-e egy fél frontint,hogy ne csak gondolkozzak?De ez akkor se oldja meg a problémát!

Ha szedem még tűrhető,de ha már elhagyom kezdődik minden előről.Mondjuk csak 3 hónapig szedtem,de szerintem hozzá is szokott a szervezetem.Vagy kezdjem el újra szedni a Rexetint?De hát akkor,hogy lábalok ki belőle?Már az a tudat is bennem van,hogy nem szedek semmit s ettől szorongok,hogy előjön megint ami az elején volt,amire felírták a gyógyszert.A Frontint csak 5 nap szedtem napi felet a legelején júliusba.Hozzá lehet szokni a Frontinhoz????Mert valaki azt mondja igen,valaki azt mondja nem!Vagy,hogy tudom a gondolataimat elterelni??????

2011. okt. 25. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!