Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves lányom kb. egy hete...

4 éves lányom kb. egy hete nem akar egyedül aludni, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Korábban semmi gond nem volt az alvással,megszokta, hogy este meseolvasás, puszi, és alvás. Kb. egy hete kéri, hogy aludjunk vele. Felváltva nála alszunk, egyik nap a férjem másnap pedig én. De ezt is úgy, hogy elkísérem aludni, és mondom neki, hogy elszaladok zuhanyozni, és mindjárt jövök. És akkora hisztit lecsap, hogy csak nézek. Tegnap mondtam neki, hogy a mai naptól mindenki a saját ágyában alszik, mint régen, szintén hisztizett.

Amióta ez a cécó megy, sem ő, sem a kishúga, és mi sem tudunk rendesen pihenni. A hisztije miatt 22h körül alszik el. Másnap fáradtan, nyúzottan megy az oviba.

Azt tudom, hogy egyik éjszaka rosszat álmodott, mert kétszer sírva ébredt,másnap reggel megbeszéltünk mindent.

Mit tanácsoltok nekünk, hogy oldjuk meg ezt a helyzetet?


2011. okt. 18. 07:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Megírom majd, hogy hogyan alakulnak.

De egyre jobban azt érzem, hogy itt hisztiről van szó, amit a 3 gyerekes anyuka nagyon jól leírt!

Éjszaka is hisztizett, és most reggel is 1 órát, semmi nem volt jó neki.Kezdünk kimerülni a férjemmel, nekem már az idegeim sem bírják igazán :-(

2011. okt. 19. 08:29
 12/14 anonim ***** válasza:
59%

Azt el is hiszem. Tudom mit érzel.Néha nekem is annyira elegem van.Hulla vagyok.a fiam a mi napi minden éjjel 3x 4x ébred.Most betegek a gyerekek 3 napja szinte nem is alszom.Egyiktöl a másikig....4 éve nincs normális éjszakám....

Ha a lányod csak hisztizik akkor nincs más tenni hagynio kell.Menj be mellé próbáld vissza altatni és menj el....

Ha nem sikerül akkor sajnos ki kell várni amíg elalszik a hisztiben...Pár nap és helyre a´llhat a rend....Nem tudom.

2011. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%
Bocsi latom nagyon regi a kerdes....talan meg emlekszel....megoldodltt utana vagy volt ennek azügynek folytatasa? Az enyem most 4 eves, ugyanígy tolja 2 honapja ejjel kozben 5ször kelek hozza. Ki vagyunk.
2018. szept. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


10 éves múlt az akkori hisztis 4 éves lányom...

Igy most visszagondolva nagyon kemény, nehéz időszak volt, de szerencsére szépen kinőtte.

Beszélgettünk sokat, és sok dologban nem engedtünk neki.

Nem szabad, hogy hisztivel érje el a dolgokat!

Sok türelmet és kitartást kívánok, és beszélgess vele sokat, hogy mindenki a saját helyén alszik....előbb utóbb, de meg fogja érteni!!

2018. szept. 9. 06:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!