Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerekülést szokás kilopni...

A gyerekülést szokás kilopni az autóból? Ti bent hagyjátok az autóban?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy buta kérdésnek hangzik, de ha 30-100 ezer forint egy autós gyerekülés, akkor nem szokás azt kilopni onnan? Egy autórádióért simán feltörik az autót. Ugye nem kell minden egyes alkalommal kivenni az ülést???
2011. okt. 20. 20:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Mi is gondolkoztunk ezen, mikor megvettük. A kocsi egy ősrégi daewoo tico, az ülés meg egy 30e+-os BeSafe. Eleinte hurcibáltuk, aztán néha otthon maradt amikor kellett volna (csak délután derült ki, hogy kéne), utána letakartuk egy takaróval, hogy ne látsszon a márkája, de így még feltűnőbb lett.

Azóta benne van, még (kopkop) nem lopták el.

Dorog, de gyakran Bp. több kerülete

2011. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk se lopták még ki, és még egy ismerőstől se hallottam, pedig van jópár gyerekülés a környezetünkben. De szerintem azért nem lopják őket, mert elég macerás kivenni is, nemcsak betenni. És amíg bajlódnának, addig simán lebukhatnak.
2011. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ja, Debrecenből írtam. :)
2011. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Eger belváros - nem lopták ki (bár egyszer feltörték egy mappa miatt, de a gyerekülést akkor is benne hagyták).
2011. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Nickie válasza:
26%

Kiszoktam venni, ha kell becsatolom. 3 kocsink van, és kiszámíthatatlan., hogy melyikkel megyünk kocsikázni.

9. kerületben lakunk, jobb félni, mint beszarni.

2011. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
BP XVIII., Havanna lakótelep. Vadiúj Toyotában 80ezres gyerekülés. Senki hozzá se nyúl. A nehéz fiúk húszmillás kocsival járnak :)
2011. okt. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mi mindig kivesszük, a férjem fél, hogy feltörik az autót. Nem lakunk pedig rossz környéken, Budapest XIV. kerületének családi házas részén, nem messze az Örstől.
2011. okt. 27. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sosem vesszük ki, eszembe sem jutott, mert nagyon nehéz, bekötni pedig még nehezebb...Soha nem hallottam arról, hogy emiatt feltörtek volna autót.
2011. okt. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi kivesszük, amióta az előző kocsinkat ellopták az 50 ezres, vadiúj üléssel együtt. Azóta féltjük, ha lopják az autót legalább azt ne kelljen újra megvenni. Azt azért nem hiszem, hogy külön csak az ülés miatt feltörnék a kocsit. Elég starpás nem mondom, de férjem csinálja.
2011. okt. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!