Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire normális az ha...

Mennyire normális az ha súlyos betegségen esett át egy gyermek és az anyukája még egy év múlva is rendkívüli módon aggodik miatta, pánikol, félti rettenetesen?

Figyelt kérdés

A családom szerint rég meg kellett volna nyugodnom.A diagnózis amikkel szembesülni kellett tavaly krónikus izületi gyulladás,amiből úgy tűnt semmilyen gyógyszer nem hozza már ki,csak hónapok múlva nagy adag szteroiddal kezdett el javulni,az autoimmun betegsége miatt olyan magas fehérvérsejtszáma volt,hogy a háziorvos mondogatta,hogy jaj csak nehogy leukámia legyen,két hétig míg nem lehettet megismételni a vérvételt állandóan ezzel ijesztgetett.Hónapokig nem aludtam akkoriban sírtam,zokogtam éjszakánként,hogy Istenem ne vedd el a gyerekemet,ne legyen mozgássérült.

Azóta folyton kontrollra járunk,az immunológus nem akar jóslásokba bonyolódni,hogy később mire lehet számítani,de azt mondja reménykedjünk,hogy nem lesz súlyos a későbbiekben a gyermek állapota,jelenleg is szeteroiddal van viszonylag jól,most "csak" a megmagyarázhatatlan belázasodások és nyálkahártyafekélyek vannak jelen a betegség tüneteként.


2011. okt. 23. 23:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azt kérdezted, mennyire normális ez. Szerintem egy anyánál, aki szereti a gyerekét, ez normális. Nekünk közel sem voltak ilyen súlyos gondjaink, mégis tök parás vagyok. ( Hörghurut, annyira hogy spray-zni kellett, mert fulladt, vesemedencegyulladás 5 hetesen, sérvműtét.8 hetesen!)

Én tisztelem azt aki ilyen helyzetben is talpon tud maradni a gyereke érdekében. Lássuk be, 90%-unk ilyen. Szóval sok sok kitartést és erőt kívánok nektek, és a Kicsinek mielőbbi gyógyulást! És legyél erős, bár tudni nem tudom, csak sejtem, mekkora lelki erőt kíván ez a dolog. Minden jót kívánok nektek, tiszta szívemből!

2011. okt. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta? Remélem jó irányba fordult a történet és megtaláltátok azt a módszert amivel karban tudjátok tartani ezt a dolgot.
2018. ápr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!