Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerinted egészséges a menzás...

Szerinted egészséges a menzás (óvodai, bölcsődei) főzelék?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 12:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
31%

Ezt nem tudtam, mert nem írtad. (hogy nem ovis,nem bölcsis)

De ez még mindig azt jelenti, hogy ilyen jelentéktelen dolgokon pörögsz. Sőt, ezek szerint már ELŐRE

Nem egoizmusból tartom magam jóemberismerőnek, hanem végül mindig azt tapasztalom, hogy nekem volt igazam.

Nem akartalak bírálni, csak egy megállapítás volt, hogy beszűkültnek tűnsz a kérdésed alapján.

Kicsit sokkolt, hogy ilyenek foglalkoztatnak, hogy mennyire egészséges a főzelék. Már csak azért mondom, mert ez teljesen felesleges. Ügyelhetsz most betegesen az egészséges táplálkozásra, de később a társak hatására követelni fogja a cukorkát, csokit satöbbit.. Úgyhogy. Nem olyan egyszerű ez.

2011. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem azért egészséges, mert a többi gyerek hatására a gyerekek azokat a zöldségeket is megeszik rendszerint, amiket otthon nem. Amúgy nem egészségtelenebb, mint az otthoni kaja, hacsak nem bio kaját főzöl.

Kedves 68%, nagyon meg vagy elégedve magaddal, csak így tovább, fő az önbizalom! Még ha valódi oka nincs is!!

2011. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
19%

Hidd el, nem a levegőbe beszélek.

Nem ismersz, úgyhogy szerintem ne menjünk bele.

2011. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
63%
Hihetetlenül magas lovon ülsz a kis 68 százalékoddal. Te se ismersz egyikünket se, mégis szemrebbenés nélkül kijelentetted, hogy jobban átlátod a dolgokat, mint az itteni emberkék. Innen szűrtem le, hogy szép nagy önbizalmad van. Áruld el azért, mi a fura azon, ha egy anya elgondolkodik rajta, hogy mennyire egészséges kaját fog kapni a gyereke az oviban? Neked mindegy, mit eszi a gyereked? Van egyáltalán gyereked?
2011. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Mivel itt a részleteket leírni nincs értelme, ezért a lényeget próbálja leírni az ember.Abból pedig igazán nem lehet konzekvenciát levonni, ki-milyen?! De neked sikerül, még ha rosszul is. Most nem írtam semmi olyat, hogy nem adok csokit a gyereknek, sem azt, hogy mikor kezdjük a bölcsit, de te ezeket továbbgondolva leírtad gondolataidat, megjegyzem, újra melléfogtál. Ez szinte már magyarázkodás, vita, belekötsz egy egy szavamba, mondatomba.Ez nem az a hely, (oldal), ahol a vitakészségedet és önbizalmadat fejlesztheted! Köszi ,hogy betegesnek tartasz, jó, hogy így ismeretlenül besorolsz! De te is tarts vmit. Magad elé: egy tükröt.
2011. nov. 1. 14:15
 16/25 anonim ***** válasza:
16%

Mondjuk ez a gondolkozás is ilyesmi, hogy én a százalékom alapján vagyok rosszabb, miközben az csak arra utal, hogy nem adtam "hasznos válaszokat" Én nem ezért vagyok itt.

Amúgy meg nem értjük egymást, nem azt mondtam, hogy mindegy, hogy mit eszik a gyerek, hanem hogy könyörgöm, ne aggodalmaskodjunk már feleslegesen, nem gyorséttermi kajával etetik azért szerencsétlen gyerekeket.

2011. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem értek egyet azzal, hogy nincs értelme leírni a részleteket, mert fontos lehet, hogy ez miért kérdés.
2011. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
61%

próbáld meg itt: onfenyezes.hu anyukamnakenvagyokaszemefenye.com lekezelo.eu

ugyanis ezen az oldalon láthatólag kevés hasznot hajtasz

Ide kérdezni jövünk meg egymásnak segtíeni a válaszainkkal. Sose értettem, mit keres itt az, akit ezek közül valamelyik zavar. Semmit se ciki megkérdezni, tudod a gyereknevelés olyan dolog, hogy ez jó eséllyel életünk legfontosabb feladata, ezért aztán szeretnénk a lehető legjobban csinálni. Ehhez igyekszünk minden információt összegűjteni, ide értve a gyerekek óvodai táplálkozásával kapcsolatos értesüléseket is. Azért mondom ezt, mert véletlenül elfelejtettél válaszolni arra, hogy van-e gyereked, így felteszem, nincsen. Ha lenne, nem csodálkoznál a kérdésen és nem aggatnál ismeretlenül jelzőket a kérdezőre.

2011. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Olvasd el a kérdésem. Ehhez a kérdéshez miért írtam volna le, hogy adok e neki csokit, vagy hogy mikor kezdjük a bölcsit?

Az, hogy vki hány %ban adott hasznos választ valóban nem egy reális számadat, de vmit mégiscsak tükröz, nem?! Mert általában azt tartjuk kevésbé hasznosnak, akinek ugyan eltérő a véleménye, de azt olyan stílusban írja le, hogy az bosszantó! (mit ahogy az egyik hozzászólónak sem tetszett a stílusod)

2011. nov. 1. 14:30
 20/25 anonim ***** válasza:
23%

Egy szóval nem mondtam, hogy azt kellett volna közölnöd, hogy adsz-e neki csokit, már megint ködösítesz. Azt próbálom megértetni, hogy majd idővel rájössz, hogy nem attól leszel jó anya, hogy mindent tökéletesen csinálsz. A csokis részt pedig félreértetted, csupán egy példa volt arra, hogy miért pitiáner dolog a főzelék milyenségén pörögni, ha majd később úgyis lehetetlen lesz mindig 100%-ban egészségesen táplálni. Az idegesít csupán, hogy a legtöbben elvesznek a részletekben a gyereket illetően, mint pl. most te is.

És igen, tapasztalatból beszélek.

2011. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!