Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cumirol leszokatas? Ez igy...

Cumirol leszokatas? Ez igy nagyon drasztikus? Csinaljuk most mar vegig? Mennyi ido mulva nem fogja mar keresni a cumijat?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 eves mult (28 honapos). Eddig ejszakara meg kellett neki a cumi. Aztan nem regen koltoztunk es kicsit szerintem megviselte. Igy vissza szokott nappalra is.

Tegnap a ferjem megallapitotta,hogy a fiunknak ferde az inye (megjegyzem pici koraba se volt soha pontos inye, mindig ilyen volt) Es a ferjem el is vette tole es kidobta a cumit. Most vagyunk tul az elso ejszakan. Elalvas kicsit nehezebben ment ,folyton azt mondta,hogy: cumika, elment :). Aztan nehezen de elaludt. Egyszer felebredt ejszaka es felalomba is azt mondta,hogy :cumika. Reggel is kereste ebredes utan.

Ugy sajnalom szegenykemet de tudom,hogy most mar itt az ideje,hogy leszokjon rola.

De ez igy nem tul drasztikus?


A masik kerdesem: Ferjem azt mondja,hogy ki se ejtsuk elotte a cumi szot mert akkor eszebe juttatjuk. De en tobb helyen azt olvastam,hogy az anyukak azt mondjak a gyerekuknek,hogy elvitte a cica, a fecske,a manobacsi stb... En is mondjak neki vmi ilyesmit ha kerdezi,hogy hol van a cumija?

Elore is koszonok minden nem kioktato valaszt!


2011. nov. 7. 17:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Nagyon jo ejszakank volt.Betettuk az agyba,joejt puszi stb (bent maradtam vele). Kozolte,hogy cica elvitte cumikat ;D (olyan edesen mondta).

Aztan forgolodott osszevissza,meguntam es elmentem zuhanyozni. Gondoltam, meg az is lehet,hogy koztunk fog aludni, inkabb gyorsan lezuhanyzok. Nyitva hagytam a szoba ajtot mert a ferjem a nappaliba volt,hogy ha baj van akkor hallja. De mire vegeztem a zuhanyzassal es bementem hozza mar melyen aludt. Ferjem azt mondta,hogy kb. 2-szer kiszolt,hogy; Apa. Es mikor a ferjem valaszolt a fiunk meggyozodott rola,hogy nincs egyedul el is aludt.

Ott alltam az agya folott es bogtem,hogy milyen jo gyerekunk van. :)))


Koszi a valaszokat megegyszer.

2011. nov. 8. 15:40
 12/12 anonim válasza:
Az én hugom úgy lett leszoktatva hogy húsvétkor azt mondtuk neki hogy elvitte a nyuszi te mond neki azt hogy a télapó vitte el
2011. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!