Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, ha a 2 éves...

Mit csináljak, ha a 2 éves fiam egyszerűen nem hajlandó enni?

Figyelt kérdés
Alig eszik egész nap pár falatot.Tegnap a vacsorát elintézte 5 karika szalámival.Ma már a főzeléket sem ette meg.Nasit nem kap,most már teát és gyümölcslevet sem adok neki.De így sem hajlandó enni.
2011. dec. 13. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:

nem jön a foga?

az enyém akkor nem akar enni,ha jön a foga vagy ha beteg lesz.ha eddig jó evő volt,akkor biztos valami ilyesmi lehet a háttérben.

2011. dec. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém eddig sem volt jó evő, de az utóbbi napokban szinte vegetál:( Talán a hátsó nagy őrlő fogai jöhetnek, bár én még nem látom.
2011. dec. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
biztos,hogy jön a foga,mert turkál a szájában.meg meg is van fázva.de ez a nemevés régebbi keletű dolog.
2011. dec. 13. 12:36
 4/6 anonim ***** válasza:
a torka, pocija rendben van, nem fájhat? nálunk mindig ezek álltak a háttérben.
2011. dec. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Az enyém is 2 éves és volt 3 hét,amíg nem evett.Egyébként jó evő,13.5kg.De semmit nem evett a tejen kívül,reggel-este.2 napig 38 fokos láza volt,előtte volt náthás,de a nemevés ezután volt.Azt mondta a doki hogy jöhet a foga.Vettem neki multivitamint,és vártam.Egyszer csak elkezdett enni,de hihetetlen hirtelen.Az éjszakáink is sírósak voltak,és nappal is anyás,valami volt.Várjál szerintem,ha nincs szervi baja,lehet a foga.Éhenhalni biztos nem fog.
2011. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is két éves és most vagyunk túl egy ilyesmi időszakon kb.2 hétig majdnem semmit nem evett pontosan ahogy mondod pár karika szalámi vagy joghurt majdnem semmi,de most szerencsére kezdett enni.Szerintem várjál türelmesen és semmiképp ne erőltesd.
2011. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!