Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha beteg lesz a gyereketek...

Ha beteg lesz a gyereketek mikor viszitek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Itt az 1 évesnél nagyobbakra gondolok és arra hogy ha mondjuk lázas vagy náthás vagy köhög akkor egyből viszitek az orvoshoz vagy előbb ti próbáljátok megoldani a gyógyítást?
2009. máj. 21. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha lázas akkor mindenképp orvoshoz kell vinni. Ha "csak " náthás , vagy köhög, akkor ha nem javul 2 nap után sem, akkor viszem.
2009. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Én nem szoktam nagyon rohanni az orvoshoz. Ha csak hőemelkedése van vagy nem túl magas láza van, akkor nem viszem csak ha 3. nap is tart. Náthánál még sosem vittem. Mondjuk hozzá kell tennem nem beteges a lányom hála Istennek.
2009. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha lázas, akkor én mindíg elviszem, bár nekem volt egy kellemetlen tapasztalatom. Nem vizsgálták meg rendesen, hazaküldtek, hogy csak nátha. Elmentünk a gégészetre, mert hallottam, hogy nem veszi jól a levegőt. Onnan is elküldtek, hogy csak nátha. Aztán két napig 40 fokos lázzal feküdt. Visszamentem a dokinkhoz, hogy legyen olyan kedves rendesen megvizsgálni a gyereket! Antibioktikum lett a vége!!

Azóta ha lázas egyből megyünk!!! Igazából érezni is lehet hogy mikor van valami komolyabb és mikor tudom én is megoldani. Mondjuk nekem egyáltalán nem beteges, akkor kapott még csak anzibiotikumot, és azóta sem!!

2009. máj. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én eddig mindig úgy csináltam,hogy otthon próbáltam kezelni.Vettem neki gyógynövényes szirupot köhögésre stb.De mindig az lett a vége,hogy nem akart elmúlni az orrfolyás és a köhögés és egy hét múlva jött a láz,a rosszullét!Ezért megfogadtam,hogy ezentúl mindig már másnap elviszem,legyen szó csak egy kis nátháról is!
2009. máj. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!