Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek az kóros (és...

Szerintetek az kóros (és magamon kéne változtatnom) vagy normális hogy 2 és 4 éves gyerekeimet nem merem másra hagyni?

Figyelt kérdés

Nincsenek nagyszülők, a férjem egészségügyben dolgozik és egy kedves ápolónő ismerőse (aki többszörös anyuka, mostmár nagymama is) vigyázna a gyerekekre ( a férjem megbeszélte vele) nyilván nem ingyen, de nem ez a fő bajom. Hanem egyszerűen nem bírom magam rávenni, rosszul vagyok ha csak belegondolok mi minden történhet. A férjem szerint ez már beteges, és hogy szükségünk lenne rá hogy kicsit kettesben legyünk (amiben igaza van) és vágyom is rá meg egy kis nyugira csendre hogy nem fél percenként azt lesem mikor melyik mit csinál, hova rohangál el, mit önt magára stb. Kivagyok idegileg én is mert soha egyetlen percre nem voltak még nélkülem (azaz a fiam igen, mert ő egy éve ovis), és hát ki vagyok fáradva.

Szóval velem van a baj??


2012. jan. 11. 13:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én is ilyen "beteges"voltam.2éves koráig egy percet nem volt nélkülem a kislányom.2évesen beirattam bölcsibe,nem volt gond a beszoktatással.Mint egy idióta ültem a kanapén és vártam mikor mehetek már érte,így telt el egy pár nap.Féltettem,hiányzott minden bajom volt.Mára már érzem szükségem van nekem is egy kis kikapcsolodásra.Bár én egyedül nevelem.Azelött eszembe sem jutott kimozdulni valahová.Mára már oda adom anyukámnak és tesóimnak is.A kezdet volt nehéz,de bele lehet jönni.:)Nem lesz bajuk.Inkább egy kis idő nélkülük,mint a fásultság megölje a házasságotokat.Szükségetek van egymásra,szórakozzatok.
2012. jan. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ja, a kívülállók véleményét meg el lehet felejteni! Az vesse rád az első követ, aki volt már ilyen helyzetben, mint te, hogy senkire nem tudta bízni a gyerekeket évekig.
2012. jan. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

annyi kritikával találkozom etéren el se hiszitek...sok anyuka ismerősöm van (nem szívbéli jóbarátok szóval annyira nem fog bántani ha meg lesz a véleményük rólam) de mindennek lehordják aki bébiszitterre passzolja le a gyereket...

Nincs valami frappáns válaszotok hogy mit lehet erre mondani? Mivel lehetne a méregfogat kihúzni? :D

2012. jan. 11. 14:27
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Simán: ha kölcsönadod anyukádat, hogy én is rábízhassam a gyerekeimet, becsszó nem fizetek egy kanyit se a bébiszitternek!
2012. jan. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
hihihihihihi jaj ez nagyon jóóóó megjegyzem :) ráadásul vicces de mégis figyelemfelkeltő (hogy kapjon már a fejéhez hogy neki VAN kire bízni rokonra nekem meg nincs).
2012. jan. 11. 14:32
 16/21 anonim ***** válasza:
Vagy nem mondod meg nekik, hogy fizetsz érte, monddh, hogy a barátnőd vigyáz rájuk
2012. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
ÁÁ az úgyis kiderül...én mindig lebukok az ilyen dolgokkal:) Úgy hogy inkább bevallom hogy bébiszitter de leszerelem őket a vicces válasszal :)
2012. jan. 11. 14:42
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem normális dolog.Nálam is ez van s tipikus szorongásos betegégben szenvedek.De nálam úgy nyilvánul meg,hogy a 4 gyerekemet nem merem nyáron elengedni nyaralni külföldre nélkülünk.

El is csesztük a nyarat emiatt,mert így mindenki itthon maradt.Én rajtam meg kitört a betegség s azóta is ebbe szenvedek.

Pedig néha lehet,hogy jó lenne csak kettesbe!


4 gyerkőc anyukája

2012. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam.Ráadásul mindig olyan rossz kényszeres gondolataim vannak,hogy mi van,ha történik valami s nem vagyok ott?Nem mintha tudnék segíteni,de ez borzasztó.

Akkor te ugyanolyan vagy,mint én.Hát hamar depis leszel az biztos én márcsak tudom!

2012. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
ÓÓ hát csaknem:( De én is erre gondolok hogy mi van ha pont akkor történik valami sose bocsátom meg magamnak...de én azt gondolom/gondoltam hogy ez természetes anyai aggodalom.
2012. jan. 11. 15:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!