Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha (hááát enyhén szólva)...

Ha (hááát enyhén szólva) utálod az anyósod, akkor is elengeded hozzá (pl. :nyaralni) a gyereket?

Figyelt kérdés
Anyós rövid jellemzése (igen amit megengedek magamnak...):kétszínű és... most írhatnám a többi rossz tulajdonságát is, csak van egy kis bökkenő HAZUDIK is.pl.:gyerekemnek valami baja lesz, akkor is képes lenne(szerintem) a pofámba hazudni.Szóval ami zöld és elötetek van ő arra azt mondja, hogy kék-szemrebbenés nélkül.Szóval a lényeg bíznátok olyan emberre a gyereketeket, akiben ti magatok nem bíztok?(igazából ez a kérdésem).
2012. jan. 25. 15:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, azt hiszem meg fogom engedni magamnak, hogy csak arra bízom a gyerekemet(aki a hasamba volt stb. ...)akiben én is megbízok.
2012. jan. 25. 20:09
 12/12 anonim ***** válasza:

Hááát, nem tudom...

Nálunk is volt ebből vita. Az anyósomnak...nagyon más elképzelései vannak a gyereknevelésről, mint nekem. Gyakorlatilag teljesen felelőtlen, kétszínű...

DE a muszáj nagy úr, nyáron egy hetet töltött ott a kicsi a bölcsiszünetben, mivel dolgoznom kellett. Anyósnak mosolyogva adtam át a gyereket, és megjegyeztem, hogyha egyetlen haja szála is meggörbül...a részleteket a fantáziádra bízom, de hidd el, nem kíméltem.:)


És bejött, állítólag, míg nem voltunk ott, anyós folyamatosan a nyomába járt a gyereknek, vigyázott rá. Ez egyébként isteni csoda, hisz a saját gyerekével sosem volt ilyen. Azóta sem tudom, hogy a fenyegetés vált e be, vagy csak annyira odavan az egyetlen unokáért, hogy képes miatta megváltozni.

2012. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!