Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy legyen minél hamarabb...

Hogy legyen minél hamarabb szobatiszta a fiam? Milyen ötletek vannak? Ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés

Fiam 19 hónapos, szól ha kakilt, mutatja a bilit, de mindig csak utána. Bilire ruhástól ráül, csupasz fenékkel nem.

Van valami jó ötletetek?


Sokba kerül a pelus nagyon, jó lenne, ha már nem kellene költeni rá.


2012. febr. 2. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy 19 hónapostól még ne várd el. Erőltetni nem szabad, mert nagyon nagy kárt tud a későbbiekben okozni. Szorulás, bepisil még 7-8 éves korában is. Ezt ki kell várni. Főleg mivel fiú, ők általában később lesznek azok. Kisfiam nyáron 2,5 éves volt. Hiába volt itthon a nagy meleg miatt gatyóba, belekakilt/pisilt szólt és mentem, csere, és takarítottam. De nem volt hajlandó Bilire se a WC-re ülni. Hiába ígértem akármit,semmi. Így ráhagytam. Míg tavaly novemberbe szólt, hogy kakilnia kell és ment a WC-re. Onnantól kezdve 2 hét alatt szobatiszta lett. 1 hónap után már a délutáni alváshoz sem kellett pelus.3 hete éjjelre sincs. Most lesz 3 éves 14.-én. Nyugi, ezt ki kell várni. Tudom, hogy drága a pelus, de nem nagyon tudsz mit csinálni, ha még nem érett meg rá. Próbálj olcsóbb pelust venni. Én DM pontokat gyűjtöttem, így a 25 %-al olcsóbban vettem pelust. Sőt rendeltem másodosztályú pelust is. nappalra nagyon jó volt (nem ázott át, semmi, pamutos külsejű volt, csak cimke hibás,tépőzár hiányzott róla). Éjjelre meg vettem a Babylovet.
2012. febr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jól írja az előttem szóló!

Az én fiam most 2,5 éves, pár hónapja belepisil a wc-be, de csak itthon, a bölcsibe nem hajlandó, ráadásul volt 2 hét mikor nem volt hajlandó itthon sem ráülni sem a wc-re, sem a bilire, akkor takarítás volt folyamatosan.

Én is a DM-be vettem a pelókat 25% kedvezménnyel, így azért sokkal jobb az ára.

Tényleg ne erőltesd! Várd ki míg Ő szól!

2012. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Akkor még várok. Csak sokszor hallom, hogy ennyi idősen már régen szobatisztának kellene lenni. Sőt már 1 évesen.


Én is a DM-es pontokkal veszem a pelust, próbálok spórolni:)

2012. febr. 2. 13:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Kislányom 19 hónaposan már bugyit hordott ,de a kisfiam már elmulott 2,5 éves és még pelusos.Remélem mire megy oviban akkor már leszokik.
2012. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!