Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányom ovis csoportjában...

Lányom ovis csoportjában fejtetűs lett pár gyerek, van valamilyen szer, amit megelőzésre tudnék adni, hogy esetleg ne kapja, el, vagy szerintetek ez elkerülhetetlen?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 14:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Ma már nem olyan maró szerek vannak, mint a mi gyerekkorunkban, ezek már hajbarátok. És igenis van megelőző spray most már. (bár a mi időnkben lett volna). Nekem a szomszéd lánytól fertőződött vissza a hajam, holott a nagymamája (aki nevelte) állandóan mondogatta, hogy neki biztos nincs.
2012. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Off

Elolvastam a kérdést és a válaszokat és elkezdtem vakarózni. :))))

2012. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó, néhány beszóláson könnyesre röhögtem magam:


[link]


Amúgy jótanácsok is vannak benne. Mi szerencsére megúsztuk, én gyerekkoromban sosem kaptam el, és a hosszú hajú lánykáim sem, akkor sem, amikor a fél ovi tetves volt. Szoktam is mondani, hogy minket a tetvek sem bírnak elviselni. :-)

2012. febr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Már én is vakarózom. :-)
2012. febr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!