Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 23-24 fokban milyen vastag...

23-24 fokban milyen vastag pizsiben alszik 3 évesed?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 20:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23 fok, lábfej nélküli hosszú ujjú pizsama, polár pléd a takarója. (éjjel kétszer betakarjuk ha kell.)
2012. febr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az én fiam 2,5 éves a lakásban most a nagy hidegben 17-18 fok volt a szobákban.

A kisfiamon van egy hosszú ujjú body egy vékony harisnya egy vékony pizsinadrág,egy zokni,és egy vékony hosszú ujjú felső.Úgy kezd el aludni,hogy betakarom de mindig kitakarja magát.

2012. febr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Panelben akunk, meleg van, de nincsenek kicserélve az ablakok, ha fúj a szél, bent is érezni. Melegebb body, vagy egy hosszú ujju pamutfelső, közepes hálózsákkal és "ovis" paplan. Szeretjük a meleget:). A másik meg, hogy hajnalban(2-3 között), mivel különben is ébredek, és akkor a legtisztább a levegő a környékünkön, szellőztetek egy jó 5 percet: az erkély ajtót és a konyhaablakot kitárom, persze nem közvetlenül a babára (22 hós), aztán nyitom ki az ajtaját, amikor a szellőztetést befejeztem.
2012. febr. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
kedves utolsó. Mi is szeretjük a meleget:-) Nálunk sincsenek az ablakok kicserélve, és így mi is szellőzünk ha fúj a szél:-) A múltkor amikor bejöttek a nagy mínuszok, és nem kapcsolta még rá kellő képpen a fűtést, akkor 21-22 fok volt, és fáztunk:-) Mi a meleghez vagyunk szokva. Én is melegben nőttem fel, mindég 24-25 fok van anyáénál is ha kint vagyunk.
2012. febr. 15. 06:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!