Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák mennyit törődtök...

Anyukák mennyit törődtök magatokkal? Mennyi "szabadidőtök" van, mit csináltok olyankor?

Figyelt kérdés

Épp testben épp lélek. Tartja a közmondás. Épp lelkű édesanya, egészséges gyermek mondja egy neves gyermekorvos.


Hogyan figyeltek magatokra? Egészséges életmód, szépségápolás, csinos, kívánatos, feleség, kiegyensúlyozott, kipihent édesanya?


2012. febr. 16. 22:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik az előreengedős sztori. Én is ilyen vagyok, igen odafigyelek ezekre a dolgokra, és igénylem, hogy rám is odafigyeljenek. Jól esik, ha dagad mellettem a férjem a büszkeségtől, hogy három gyerek ellenére megfordulnak a férfiak a felesége után. És egyetértek a közmondásokkal, így próbálok nyugodt és kipihent lenni, amennyire csak lehet. A mai világa ez nehéz, főlegm ert minket sem vet fel a pénz, de arra, hogy egészségesen táplálkozzunk, mozogjunk, törődjünk magunkkal odafigyelünk. Én a gyerekekkel járok bicajozni, a kicsi az ülésbe mögöttem, az ikrek már egyedül, minden nap gyalog megyünk boltba, oviba, megvan a séta. Sújzónak elég a kicsi 12 kg-ja. És ami nekem nagy segítség, hogy hál Istennek sok a segítségem, és én szívesen is veszem, ha a család besegít a gyerekfelügyeletbe, miközben ők babáznak én is jobban haladok. Hajat csavarni úgyis lehet, hogy a gyerekek adogatják a csavarókat, a reggeli smink sem hosszabb idő mint a fogmosás és azt is kibírják a gyerkőcök, alvás időben belefér egy szemöldökszedés, vagy egy gyanta, kozmetikusként nem kell érte a szomszédba mennem.
2012. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!