Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az alattunk lakó nehezen...

Az alattunk lakó nehezen viseli, hogy lehallatszik a gyerekek mászkálása is, lekötni őket nem lehet, mit tudnék velük játszani főleg rossz idő esetén, hogy lefárasszam őket, de mindezt dübörgés nélkül?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 15. 18:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
41%

Na ugye,hogy mindenki csak másoktól várná el,hogy hozzá alkalmazkodjanak???!!!!

Én magam is toleranciára tanítom a gyerekeimet,hogy másokra is oda kell figyelni.De nem vagyok benne biztos,hogy ezt jól teszem.Annyi aroganciával találkoznak már a játszótéren is,a házunkba sem mondanám,hogy tekintettel vannak egymásra az emberek...hát nem tudom .Mikor reggel 5-kor petárdáznak a gyerekszoba ablaka alatt,hangosan bömböltetik a zenét bármikor..stb...

Ezt hogy lehet nekik megmagyarázni,hogy mások miért viselkednek így?Ő meg csak játszik,és azzal zavarna bárkit?Nem hiszem,hogy az akkora zajjal járna.Aki ennyit nem tud elviselni ne lakjon ilyen házba.Nagyon közömbösek az emberek,senkit nem érdekel más,csak saját maga.

2008. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Most olvasom: laminált parketta illetve járólap van nálunk.
2008. ápr. 16. 18:20
 13/13 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos ez a panellakások átka... Persze igyekezni kell, hogy másokat ne zavarjunk, ha nem muszáj (engem is idegesített, amikor az alattunk lakó csajszi három éves gyereke hajnali kettőkor kezdett visítozni, csak szórakozásból...). De az sem jó, ha napközben a gyerekek csak kriptai csöndben, zsírkrétákat markolászva merengenek, hogy nehogy életjelet adjanak magukról. Ettől gátlásos, visszahúzódó emberek lesznek. Szerintem próbáld meg megértetni a szomszédokkal, hogy te ezt nem akarod, és biztosítsd arról, hogy tényleg figyeltek, hogy pl. késő este ne legyen ramazuri. Ha neki is vannak gyerekei, unokái, és szereti őket és jót akar nekik, ezt meg kell értenie. Ha nincsenek, akkor valószínűleg nem a lárma, hanem ez a tény zavarja, és akkor a síri csöndben is elefántdübörgést fog hallani:)
2008. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!