Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mennyit foglalkoztok a...

Ti mennyit foglalkoztok a gyereketekkel és akkor mit csináltok az ovi után?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy amikor hazaértek az oviból akkor mivel töltitek a közös időt? Nem arra, hogy beteszem a szobájába, hadd játszon, én meg elmegyek TV-t nézni, hanem arra hogy közösen a gyerek és a szülök mit csináltok ovi után vagy hétvégén otthon? Meg légyszí azt is, írjátok le, hogy apuka mennyit foglalkozik vele meg anyuka meg esetleg közösen mennyit és mit.

Kort is írjatok.


2012. jún. 4. 16:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
46%

Szia!

Én 2 napot dolgozom 2 napot nem.

Ha én vagyok itthon,akkor hazahozom a gyerekeket,még itthon is esznek uzsit,utána az iskolással megcsináljuk a leckét,addig a pici rajzolgat.Ha jó idő van lecke után lemegyünk biciklizni,hintázni,tollasozni.Ha rossz az idő akkor társasozunk.Sok olyan játékunk van,amit egy 3,5 és egy 8 évessel is együtt játszhatunk.

7-kor van vacsi,utána fürdés,és minden este olvasok nekik mesét.

Ha hétvégére jut legalább 1 szabadnapom,akkor elmegyünk mindig valahová kirándulni.

Apa is játszik a gyerekekkel,csak ő nem olvas mesét,mert ÚGY csak én tudok:)

2012. jún. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. jún. 5. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!