Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elmennétek két gyerekkel, hét...

Elmennétek két gyerekkel, hét év alattiak, "komfort nélküli" nyaralásra?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy komfort nélküli, hogy sem fürdési, sem rendes illemhely(ezek a felállított bódé wc),sem rendes alvási lehetőség.Lesz ami lesz alapon.Vagy inkább a rendes szállás ahol lehet fürdeni és aludni rendesen.
2012. júl. 12. 15:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Eszembe nem jutna. Minimum az alvást meg kell oldani normálisan, persze mikor 20 éves az ember, egy kis piálás után elalszik bárhol, aludtam én szalmabálában is nem egyszer, de a gyerekeimmel több napig biztos nem nomádkodnék. Meg mondjuk ki tudja, jön egy olyan vihar, mint most a napokban, a kocsiban is marhára le tud hűlni a levegő.

Ez nem nyaralás! Remélem ez csak egy hülye vicc...szülő nem gondol ilyet komolyan, ugye?

2012. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nem valószínű. Én ahhoz túl parás vagyok, túlzottan óvom a lányom, de szerintem ő is csak nyűgös lenne. Azonban ha van olyan gyerek, aki bírja az ilyet, akkor igen, őt elvinném!
2012. júl. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Gyerek nélkül sem, de gyerekkel meg plán nem.
2012. júl. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
pláne
2012. júl. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!