Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehetséges az, hogy egy...

Solya30 kérdése:

Lehetséges az, hogy egy "anya" feljelenti az apukát, mert többszöri figyelmeztetés után elvitte a kislányát fodrászhoz? Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 13:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, dehogy normális!

Joga van fodrászhoz vinni, ehhez nem kell engedély! Miért is kéne.

Nem normális az a nő.

2012. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem,szerintem sem normális..de ez már a féltékenységen is túlmegy.És már mi érezzük kellemetlenül magunkat miatta!Mi pedig csak jót szerettünk/szeretnénk a kislánynak!
2012. júl. 19. 13:55
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Az apának is vannak jogai!És ezt ne felejtse el közölni a családsegítősökkel!Ha fizeti rendesen a gyerektartást,akkor a gyermeke kinézetéhel és neveléséhez ugyan annyi joga van.Anyuka kikérte apuka engedélyét,hogy vágathat-e frufrut?És azzal,hogy nem rendezteti a gyermek haját(el sem hiszem,hogy ilyesmit le kell írnom!!)veszélyezteti a gyermek egészségét...(jajj anyám).Szülők háborúja,és nem foglalkozni azzal,hogy ezzel milyen kárt tesznek szegény gyermekben,pedig semmi másról nem szól ez(különösen nem a gyerekről),mint arról,hogy melyikük a dacosabb,meg a keményebb!SZÖRNYŰ!!!!!
2012. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
26%
Szólni kellene a bíróságnak,hogy vegyék el a nőtől a kislányt,mert eléggé ostoba szegény nő,sőt fenyegetőzik egy apró dolog miatt feljelentéssel!Annak a kislánynak rátok van szüksége.
2012. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nem a szülök harca,csak ez a szánalmas nő csinálja ezt.Nekem nem a vérem a kislány,de úgy szeretem,mintha az lenne! ÉS igen,van láthatási engedély,fizeti a gyerektartást és ezen felül próbálunk mindent megadni a kislánynak,amit tudunk.
2012. júl. 19. 14:09
 16/23 anonim ***** válasza:
42%

Azért én sem örülnék, ha az ex elvinné a lányom a láthatásra, és átfazonírozva kapnám vissza.

Lehet, hogy meg akarták növeszteni, hogy le legyen a gond.

Ha ti olyan gondos szülők vagytok, miért nem tettetek a gyerek hajába csatot, hajpántot, gumit?

Mert könnyebb az anyukát lehülyézni.

Nem csodálom, hogy rossz a kapcsolat, ha ti így önkényeskedtek.

2012. júl. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólónak írom,hogy,aki önkényeskedik,azok nem mi vagyunk!Amikor már a kislányt zavarja,és többszöri kérés ellenére sem vitte el az anya,akkor igenis nem tettünk rosszat!És igen volt hajgumi és hajcsat is.Elnézést,de ki hülyézett kit?Nha meg az apukának csak arra van joga,hogy fizesse a gyerektartást???hát nem!!!
2012. júl. 19. 17:36
 18/23 anonim ***** válasza:

nincs olyan a jogszabályban hogy tiltott hajlevágás szabálysértése:-),így nincs miért feljelenteni.

én veletek értek egyet,ha nem volt hajlandó elvinni,de a gyereket zavarja,egyértelmű,hogy le kell vágni

ha meg azért nem vitte el,mert meg akarta növeszteni neki a frufrut,akkor miért nem közölte,gondolom többször is téma volt a hajvágás

2012. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 ava87 ***** válasza:

Mondjuk én is arra gondoltam, amire itt az utolsók között valaki, hogy talán le akarták növeszteni a frufrut, és ezért volt mérges, hogy vissza lett vágva. De hát ha így van, miért nem lehet ezt megmondani? Tényleg ennyire nem tudnak egymással kommunikálni az emberek?

Viszont hogy az anya miért van idézőjelben, azt nem értem. Azért ettől ő még nem csak idézőjeles anya, ne csináljuk már ezt.

2012. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mennyi idős a kislány?
2012. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!