Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehetséges az, hogy egy...

Solya30 kérdése:

Lehetséges az, hogy egy "anya" feljelenti az apukát, mert többszöri figyelmeztetés után elvitte a kislányát fodrászhoz? Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 13:26
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Az idézöjeles anya azért van ott,mert aki a 4 évés lányának azt mondja,hogy "de csúnya vagy az új hajjal",meg "hogy nézel ki" az számomra nem anya.Akármennyire nem jó neki,akkor is számomra ő lenne a legszebb!És ha még ez nem elég a játszón sem védte meg mikor mások nekiálltak csúfolni.Azért megy le a játszóra is,hogy billegesse a hátsóját.És még sok hasonló miatt van idézöjelben!

Amúgy eleve buta volt az anya,hogy frufru-t vágatott neki,mivel kicsi a homloka és forgó is van benne.De még én igy is azt mondom(attól függetlenül,hogy nem az én vérem sajnos),hogy édi feje lett!Nem értem miért kellett bolhából elefántot csinálni!De hát nem vagyunk egyformák!

2012. júl. 20. 09:26
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a játszón nem védte meg én nem hiszem el. Tisztán kiolvasható a soraidból, hogy nem kedveled az anyukát. Együtt jártok a játszótérre, hogy tudod mit csinál?

Ettől függetlenül a feljelentés szerintem is hülyeség és biztos, hogy nem lesz belőle semmi. A férjednek is vannak jogai, nem csak a fizetés. De ha ennyire nem tudnak egymással dűlőre jutni az mind a kettőt minősíti nem csak az anyukát. Aki a kislány édesanyja idézőjel nélkül, még ha ez Neked nem tetszik is.

2012. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Van közös ismerös,aki mesélte,hogy mi volt a játszón.És hidd el,nem védte meg.Saját fülemmel hallottam,hogy csúfolja a saját lányát! :( szerinted megvédi a játszón mindezek után??És igen,nem kedvelem,de nem rajtam múlt,hogy ez igy alakult.De ez nem idevaló.
2012. júl. 22. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!