Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti milyen gyakran viszitek le...

Ti milyen gyakran viszitek le a gyerekeket a McDonald's ba vagy valamilyen más gyorsétterembe?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 14:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Heti egyszer azért durva, de mondjuk havi kétszer elmegy. Mondjuk attól is függ, hogy mit eszik. Más részről a magyar Meki ezermilliószor egészségesebb, mint pl a Kínában kapható Mekis kaja (nekem elhihetitek, én itt élek 3 éve és eddig kétszer voltam összesen, közben Mo.n havi kétszer háromszor minimum).
2012. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
2,5 éves és eddig 5x voltunk Mekiben. Sült krumplit evett, és csibe falatot, meg dobozos almalevet. Na meg fagyit is! Szerintem sem gond, ha valaki heti 1x megy oda.
2012. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hetente még én se ennék Mekiben, nemhogy a kisfiam. 2 év alatt talán 2-szer mentünk el Meki előtt, akkor is csak krumplit vettünk ott, abból evett pár szemet.
2012. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ne csak annak a válasznak örülj, aki szerint ez tök jó. Aki meg nem ért veled egyet, azt nem kell töröltetni.

Nem kell tiltani, de a te vágyaidat ráerőszakolni sem kell a gyerekre, azért mert fincsi és hamar kész van.

2012. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Mi is szoktunk időnként KFC-be járni.. ott eszik csirkecombot és némi sült krumplit narancslével. Bundáját nem eszi meg.. nem szereti. Hamburgert nem szereti, csak a zsömlét kóstolja meg, ha mi eszünk. Ezt nem érzem gázosnak, mert csibehusi.. nem összedarált vacak.

Ennyi..

2012. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Azért biztos nem fogom vinni a gyereket rendszeresen, mert szerintem finom. Én szeretem a McDonaldsos kaját, és még az is lehet hogy nem egészségtelen, de az biztos, hogy heti rendszerességgel egy kisgyereknek nem is egészséges (felnőttnek sem).

Figyelek rá mit eszik, és próbálok kaja szempontjából is jó példát mutatni. Nem fogom tiltani ettől függetlenül a gyorséttermektől, de nem is fogom rendszeresen vinni. Azért meg főleg nem, mert milyen gyors és finom...

2012. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

26 hónapos, még soha nem volt gyorsétteremben, mi sem járunk, mert szerintem irtó drága.

Egyszer vettem kínai kaját, abból kóstolt egy-két falatot, de nem kellett neki.

2012. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Összességében kb. havi 1x, ha a gyrost és a lángost is számoljuk :)

Mekibe kb. 3 havonta 1x. Én nem tartom sokkal egészségtelenebbnek, mint az átlagos gyorskajákat. A nagyobbik fiam szereti a sajtburgert, a kicsi pedig a csirkefalatokat és persze a sült krumplit mindkettő imádja :)

Nekik különleges dolog gyorsétteremben kajálni, mert nem tartozik a mindennapokhoz és nem is akarom, hogy az legyen.

Úgy érzem, hogy havi 1x-i gyorskajával nem ártok senkinek. A többi napon az ovis vagy az itthoni kosztot eszik, mellé sok zöldséget-gyümölcsöt és szeretik a teljes kiőrlésű kenyeret is.

Viszont kólát és cukrozott üdítőket nem veszek nekik, ezért a meki pl. jobb is, mert ott van 100% gyümölcslé is, míg az útszéli büfékben csak cukros lötyik vannak általában.

2012. júl. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

3 éves múlt, még sosem voltunk. Mi sem járunk, drága és keveset adnak (a férjemnek 3 adag kéne legalább, pedig nem kövér, csak nagyevő).


Olcsóbban finomabbat készítek otthon :) Majd ha nagy lesz mehet, ha lesz rá zsebpénze.

2012. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Heti egy alkalom szerintem túlzás.Én diákként dolgoztam Mekiben(nyári munka.)Ami ott zajlik külsős ember nem látja,de el sem tudja képzelni.Utána 2 évig még egy Meki tábla láttán is rosszul voltam.Minden mű,egészségtelen,tele sóval,a krumpliból facsarni lehet az olajat,a fagyi tele van tömve édes löttyel stb.Nekem 3 éves a lányomhavonta egy-két alkalom maximum.
2012. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!