Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen fura nem ehető dolog...

Milyen fura nem ehető dolog van amit a gyermeked mégis élvezettel fogyaszt (ana)?

Figyelt kérdés
A fiam imádjaa naptejet,a popsikrémet a popsitörlőt és a kavicsokat enni..A fürdővizét rendszeresen kiissza a kádból! ez csak Velem van igy vagy a ti gyerekeitek is csinálnak ilyeneket?
2012. aug. 9. 14:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Nem hittem h van ilyen, mert az első gyerkőc szinte semmit nem akart a szájába venni, még a rágókát se...

Nade a kisebbik "bepótolja": popsitörlő, popsikrém, hintőpor, fürdető, kavicsok, szöszök, könyvek lapjai...ezek mind jöhetnek nála....:S mikor csöndben van, már nézem is mit csinál, mert tuti van vmi a szájában....:S

2012. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nálunk az első gyerkőc olyan volt mint egy kisangyal,soha semmit nem vett a szájába.....bezzeg a kicsi?....hát ő mindent megkóstolna....kedvencei a papír,a kavicsok és a hársfa száraz bogyója(elég sok hárs van a játszótéren ott szedegeti),ezeket enné v. eszi is,ha nem vagyok villámgyors.
2012. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Te jó ég?!Már rettegtem,hogy a kislányommal(2) van a baj...Amig kisebb volt nem igazán vett a szájába semmit.Aztán 1 éves kora körül elkezdte a popsitörlőt tömni befele.Nem nyeli le és nem rágja csak szopogatja.Engem meg az agyvérzés kerülget ilyenkor,de nem mindig vagyok elég gyors.Aztán kb.4-5 hónapja "rászokott" a testápolóra.Kenem be fürdés után és nyalogatja le magáról ahol éri.Múltkor már úgy berágtam rajta,hogy megkóstoltam én is a popsitörlőt és a testápolót is,hogy megtudjam,hogy mi a fenét szeret rajta.Nem jöttem rá...Fúúúj....Nálunk ez a kettő a sláger.De most megnyugodtam kicsit,hogy nem "defektes" a Manóm,más gyerek is csinálja ezeket. :-))
2012. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
kutyatapot
2012. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Fiam a popsitörlőt szopogatta, szürcsölgette.

A lányom bolondabb, ő épp nemrég szokott le a homok zabálásról, viszont újabban direkt bekapdos apró dolgokat, hogy bosszantson. Közben meg sunyin vigyorog!! Vagyis nem a babakori fixációja miatt csinálja, hanem rosszalkodásból :)

2012. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
papir,papir es papiiiiiir :-)
2012. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
homok,por,homok,por,és még egy kis homok és a falnak tudnék ettől menni de akármit csinálok akkor is eszik:((
2012. aug. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Anyácskám jót nevettem ahogy végigolvastam,hogy miket meg nem esznek a csöppségeink és méghozzá nem is egyszer és nem is fintorogva:DDAzért valahol örülök mert az enyémek a homokon meg a popsitörlő szivogatásán kívül mást (eddig) nem ettek,szörnyűek:))))
2012. aug. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nah! köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam..azthittem csak az Én fiam ilyen "inyenc":) Én a fürdővizbe már tényleg csak a legvégén teszek fürdetőt mielőtt végzünk mert nem kevés mennyiséget elfogyaszt a vizből. Jah! a Popsitörlőt Én is megnyaltam egyszer mert tényleg annyira élvezettel rágta a fiam de nem ajánlom senkinek..Én nem szoktam rá!:)
2012. aug. 10. 13:44
 20/24 anonim ***** válasza:

a fiamnál egy ideje a Herz CSIPŐS szalámi a sláger magába,amitől még én is és anyum is fulladozunk.....(most volt 2éves a fiam)

Kisebb korában a kedvenc a sudocrem volt,meg nagyon sokáig a popsitörlő

A fürdővizet mai napig issza(természetesen szándékosan nem hagyom)

Pár napja az apja citromos sörét "húzta"meg(pár cl volt már csak benne),azóta azt hajtogatja "Domi sörből kér"....és ha olyan helyen vagyunk ahol sört lát,egyből elkezdi orditva mondani hogy "abból kérsz"... :S

2012. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!