Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen fura nem ehető dolog...

Milyen fura nem ehető dolog van amit a gyermeked mégis élvezettel fogyaszt (ana)?

Figyelt kérdés
A fiam imádjaa naptejet,a popsikrémet a popsitörlőt és a kavicsokat enni..A fürdővizét rendszeresen kiissza a kádból! ez csak Velem van igy vagy a ti gyerekeitek is csinálnak ilyeneket?
2012. aug. 9. 14:02
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Jah igen a sör!A fiam egyszer egy jól sikerült mozdulattal belehalyitotta a cumiját a férjem sörébe! Na apa hogy "jól megtanitsa a gyereket" nem mostale oda adta neki sörösen hogy majd biztos nem tetszik neki és nem csinál ilyet többet!:D Ahha! a fiam egy mmmmmmmm kiséretében adta vissza a páromnak jelezvén ez jó és kér még! Ebbe az a ciki hogy vendéglátó egységünk van és a fiamban annyira megmaradtez a sztori hogy azótais ha sört lát valakinek azasztalán oda vágja a cumiját hogy tunkolják bele kicsit a sörbe:)(persze nem teszik de elég gáz)
2012. aug. 10. 22:03
 22/24 A kérdező kommentje:
Apám! Most látom hogy ly-vel irtam hogy hajitotta!:) bocs..a fáradtság vagy mire is fogjam:)
2012. aug. 10. 22:04
 23/24 anonim ***** válasza:
;)
2012. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én régen a kutyatápot ettem, és a csirke ízű jobb volt, mint a marha ízű.
2016. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!