Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beteg a gyerek, az orvosok...

Beteg a gyerek, az orvosok nem foglalkoznak vele. Ilyen helyzetben mit tegyünk így ünnepnapon?

Figyelt kérdés

Minden reggel 6 óra után ébred a kislányom, és onnantól le sem lehet lőni. De ma reggel még fél 9kor is aludt, ez nagyon gyanús lett. Megmértük a lázát, 39,7 volt. Azonnal kúp, hűtőfürdő. Visszament neki 38,3-ra. Aztán 1 órán belül ismét fel, megint lehúztuk, megint fel. Ez 2 óránként így ment. Egésznap nem tudtunk beleimádkozni semmit, se enni, se inni. Délután sikerült, akkor kihányta. Látom rajta, hogy nagyon szenved :( Most is lázas volt, lement neki ma először 38 fok alá. Délután bevittük az ügyeletre, ott elintézték azzal, hogy 'jajj, anyuka, nem kell annyira aggódni, adjon neki lázcsillapítót'.. Ezután bevittük a kórházba, az ambulanciára (most zárták be a kórházat, már csak ambulancia és szülészet van..), ott azt mondták, hogy nem tudnak vele mit csinálni, holnap vigyem el gyermekorvoshoz. Mikor hazaértünk, felhívtam a gyerekdokit, ő mondta, hogy Törökországban van, majd szept. 1-én rendel először. Komolyan már majdnem bőgtem az előbb. 40fokos láza van, alig tudjuk levinni, akkoris egy órán belül visszaugrik :(

A következő kórház 50kmre van, nem tudom, hogy érdemes-e elindulnunk :( Ti mit tennétek? Nagyon kétségbe vagyok esve:(

3 éves a kislányom


2012. aug. 20. 21:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
az én fiam 3,5 évesen kapta el a 3 napos lázat.
2012. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

remélem nem komoly! írd meg hogy ha jobban vagytok!

Jobbulást!

2012. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Na hát a helyzet a következő: Mire kijöttek a mentők 40 fok felett volt a láza megint, azonnal kapott gyógyszert, mi pedig egy adag leb..ást a mentősöktől, hogy egy hyperpyrexia-s gyereknek már rég a kórházban lenne a helye... Köszönjük..:( Egyenlőre annyit mondtak, hogy folyamatosan csillapítják, de nem tudják mitől van. Valahol gyulladás van a kis szervezetében, ezért lázas. Alig mondanak valamit :(

2012. aug. 21. 08:12
 14/23 anonim válasza:
Szorítunk értetek! :) Jobbulást!
2012. aug. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
jobbulást.amugy mentösöknek nem montad hogy te elvited az ügyeletre és ott nem nagyon foglalkoztak veletek.
2012. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Mondtam nekik természetesen, mondták is, hogy nem is értik, miért nem foglalkoztak velünk, akármi baja lehet a gyereknek. Most annyi a tényállás, hogy egésznap vizsgálták, nem találtak semmit. Holnap szívultrahangot akarnak csinálni, ha még mindig nem megy le a láza, mert a szívritmusa nem volt ma rendben :( Lehet, hogy szívizom-gyulladás :(
2012. aug. 21. 15:58
 17/23 anonim ***** válasza:
Jobbulást a kislánynak! Majd írd meg a fejleményeket!
2012. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben lesz a kicsi lánnyal!!!!Az eszem meg áll amúgy ezen a mai egészségügyön komolyan.... :(
2012. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Jaj, nagyon drukkolok nektek, hogy mielőbb túllegyetek rajta, bármi is ez :-(((( szomorú, hogy még ti lettetek lecseszve ezek után :-((((((((((((((
2012. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
remélem ma már jobban van a lányod .
2012. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!