Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beteg a gyerek, az orvosok...

Beteg a gyerek, az orvosok nem foglalkoznak vele. Ilyen helyzetben mit tegyünk így ünnepnapon?

Figyelt kérdés

Minden reggel 6 óra után ébred a kislányom, és onnantól le sem lehet lőni. De ma reggel még fél 9kor is aludt, ez nagyon gyanús lett. Megmértük a lázát, 39,7 volt. Azonnal kúp, hűtőfürdő. Visszament neki 38,3-ra. Aztán 1 órán belül ismét fel, megint lehúztuk, megint fel. Ez 2 óránként így ment. Egésznap nem tudtunk beleimádkozni semmit, se enni, se inni. Délután sikerült, akkor kihányta. Látom rajta, hogy nagyon szenved :( Most is lázas volt, lement neki ma először 38 fok alá. Délután bevittük az ügyeletre, ott elintézték azzal, hogy 'jajj, anyuka, nem kell annyira aggódni, adjon neki lázcsillapítót'.. Ezután bevittük a kórházba, az ambulanciára (most zárták be a kórházat, már csak ambulancia és szülészet van..), ott azt mondták, hogy nem tudnak vele mit csinálni, holnap vigyem el gyermekorvoshoz. Mikor hazaértünk, felhívtam a gyerekdokit, ő mondta, hogy Törökországban van, majd szept. 1-én rendel először. Komolyan már majdnem bőgtem az előbb. 40fokos láza van, alig tudjuk levinni, akkoris egy órán belül visszaugrik :(

A következő kórház 50kmre van, nem tudom, hogy érdemes-e elindulnunk :( Ti mit tennétek? Nagyon kétségbe vagyok esve:(

3 éves a kislányom


2012. aug. 20. 21:19
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a durkkokat, ránk fér sajnos. Kiderült, hogy nincs szívizom.gyulladás, helyette van tüdőgyulladás. Megnyugodtunk, hogy "csak" ennyi, de azt mondják, hogy további vizsgálatok kellenek. Ráadásul az ápolónő szerint figyelni kell a légzését, mert ilyen huzamos ideig tartó magas láznál leállhat a légzése is :( A kórházban kapja a szurikat a lázára, de így is csak 38,1-2-re megy le neki. A doki semmit nem mond, gondolom ő sem tud sokkal többet :(
2012. aug. 22. 18:23
 22/23 anonim ***** válasza:
remélem jobban vagytok ,de hogy nem veték észre a tüdögyuladást elöbb ? .
2012. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Intő példa. Jobbulást!
2012. szept. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!