Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodába hogy oldjátok meg a...

Óvodába hogy oldjátok meg a ruhák jellel való ellátását?

Figyelt kérdés
Azt mondták az oviban lehet kapni kis címkéket (nekem konkrétan autó kell), amit be lehet varrni. Aztán arra gondoltam nem egyszerűbb, ha filccel a pólókban, nadrágokban alapjáraton levő címkére rárajzolom az autót?? Más is oldotta így meg? Mert én feleslegesnek érzem, hogy az összes ruhájába belevarrjam...
2012. szept. 10. 10:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én belehímeztem, hogy később ki tudjam bontani, ha a kistesó örökli, vagy el akarom adni a ruhákat. Egyébként napocska a jele, elég könnyen hímezhető, karika, és köré néhány kis pálcika.
2012. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
[link] (7es vagyok)
2012. szept. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is onnan vettem a gyerekeknek ahonnan a 7-es!!
2012. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a rengeteg választ!!! Látom sokan folyamodtatok a filces módszerhez. Teljesen véletlenül az oviból is hívtak ma és az óvónő is azt mondta tökéletes, ha a címkére rajzolom.

12:44-es - köszönöm a linket!! ez nagyon jó és tök jó áron vannak, lehet hasznát fogom venni néhány ruhaneműnél, amibe nem tudok rajzolni.

2012. szept. 10. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!