Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerek mennyi idős koráig...

A gyerek mennyi idős koráig adtatok rá bodyt? 23 hós a lányom. Sok vele egy idős gyereken szerintem már nincs. Viszont rajta mindig fel-le csúszik a ruha, mert kiálló pocakja van, és félek, hogy megfázik.

Figyelt kérdés
( amúgy is sokat fogta a veséje környékét, régebben éjjel is. )Egyáltalán mikortól "ciki" ráadni? Én régebben ( a terhesség előtt) hordtam hidegben. Nagyon jó volt, éreztem a hatását.
2012. okt. 24. 22:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csenge még csak 80-as méretet hord, így még marad. Ráadásul a védőnő a szobatisztaságra nevelést is csak tavaszra mondta, így ezt a telet még mindenképp bodyval tudjuk átvészelni :)
2012. okt. 24. 23:44
 12/15 anonim ***** válasza:

A lányom 20 hónapos. Nálunk a bölcsiben azokon a gyerekeken nincs body, akik szobatiszták. De láttam egy kisfiút, akin volt body, csak nem volt alul összekapcsolva. Gondolom így nem csúszik ki, mert elég hosszú, védi a derekát azért. :)

Én addig adok a lányomra, amíg nem lesz szobatiszta. Ő is kis pocakos, a sima trikó kitűrődik.

2012. okt. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ahogy már előttem írták, kb. azóta nem adok rá, mióta szobatiszta. Bár ez így nem igaz, mert nyáron lett szobatiszta (tavaly júliusban, 20 hónapos korában), de már május vége felé se nagyon adtam rá, csak pólót, nadrágot, nagy melegben meg csak pelusban pólóban rohangált.
2012. okt. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az én fiam is decemberben lesz 3, augusztus óta szobatiszta, azóta atlétázunk.

Már volt egy felfázás, mert a játék hevében mindig kitűrődik a gatyából, de ez van.

Szóval a bölcsiben atléta+hosszú ujjú felső van rajta.

2012. okt. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
8éves a nagy fiam és még abba alszik mindig rendelem neki mert nem kapni nincs ki a dereka éjjel én imádom!!!!!Őt sem zavarja.
2012. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!