Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Alkoholista a ferjem, nem...

Alkoholista a ferjem, nem tudom, mit tegyek? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Az van,hogy mar nem tudom mit csinaljak,helyzet a kov:kulfoldon elunk,direkt ohozza koltoztem ki,munkam itt meg sosem volt,mert jott a gyerek..anyagilag nem allunk rosszul,viszont ezert a ferjem allandoan dolgozik,vagy sportolni jar,vagy zenel,..ha megjon,az az elso,hogy kitolt maganak egy felest,aztan meg megiszik,min.egy uveg bort.nem agressziv fizikailag,bar csunyan beszel velem,es sokat veszekszunk,sajnos a gyerek elott is..:((( en mar egyre nehezebben viselem az egesz szitut,hogy itt vagyok egyedul,vagy egy reszeg ferjjel,ha hazakoltoznenk,viszont a teljes letbizonytalansag,elozo munkahely mar reg kilove(vendeglatas),anyukamhoz,egy egyszobasba?es a kicsi nem sinylene meg a gyokeres valtozast?(bar o se nagyon ragaszkodik az apjahoz,alig latja)bocs,h hosszu lett,de volt mar vki hasonlo hekyzetben?
2012. nov. 1. 02:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem annak köszönhető az első pár hozzászólás, mert jellemző manapság az:


"igényessen' okossan' jól beházasodunk, aztán majd elleszünk mint a hal a vízben, dolgozgatunk ha éppen van mit, ha meg nincs, akkor sincs gond. Gyereknek meglesz minden, más meg mi kellene?!..." - felfogás.


Nincstelenül, eldobni egy munkát, gyerek mellett?! Ez mi ha nem felelőtlenség, meggondolatlanság?! Csak és kizárólag magadnak köszönheted, hogy ilyen kiszolgáltatott helyzetbe kerültél. Erre jött az a gondolat, hogy ki mint vet, úgy arat.


Ez nem lelkigondozó, itt fogsz kapni hideget-meleget egyaránt. Én is drukkolok, hogy jobbra forduljon a helyzet, hiszen nyilvánvaló, hogy Te sem így tervezted a jövődet amikor kiköltöztél. Viszont el kell fogadni a kritikát, ami szerintem jogos.

2012. nov. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igy van es nem is emlitettem sehol,h ne fogadnam el a kritikat,amugy nem tettem volna fel itt ezt a kerdest,bar inkabb arra voltam kivancsi,ha mas is volt mar hasonlo helyzetben,sikerult-e tovabblepni,uj eletet kezdeni,nem igazan kritikat olvasni,hiszen tudom,h az en dontesem volt kikoltozni,ferjhez menni,az en felelossegem.De mint irom,nem esik rosszul a kritika sem,bar az elso,torolt hozzaszolas nem az volt,hanem ocsmany tragarkodas!Amugy amikor eljottem itthonrol meg nem volt meg a gyerek,o mar itt szuletett kinnt es nem volt elore tervezett,h majd jol behazasodom es eldegelek,mint hal a vizben,mert 17 eves korom ota penzkereso vagyok es 20 eves korom ota egyedul tartom fenn magam,az elmult nehany evben egesz jol,de amikor jon a mindent elsopro szerelem,nem mindenki tud hideg fejjel kalkulalni,ha 2000 km-re vagy a szerelmedtol,ha lehet mesz hozza,rohansz,mert hianyzik,vele akarsz lenni,mas nem szamit!en igy voltam evvel.Na de nem mentegetozeskent irom mindezt,csak a helyzet tisztazasa vegett.megegyszer koszonom a valaszokat es tovabbra is varom "sorstarsak" tapasztalatait!:)
2012. nov. 2. 08:46
 13/13 anonim ***** válasza:
APÁM VOLT ALKOHOLISTA NE MARADJ VELE A GYEREKNEK KÉSZ KIN LESZ AZ ÉLETE ÉN IS IDEG RONCS VAGYOK INGERLÉKENY HATALMAS ERŐFESZÍTÉS MINDEN KISEBB STRESSZ LEGYŐZÉSE
2012. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!